Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post na tym forum troche trema, moze to dlatego że jestem młody i mam zaszczyt "forumować" :) z doświadczonymi wędkarzami.

Mam na imię Adam i pochodze z Jastrzębia-Zdroju. Mam 15 lat. Wędkarstwem interesuje się od 3 lat. Najwieksze sztuki, które jak dotad złapałem to 25 cm. płoć i 22cm. kleń. Mam nadzieję że dowiem się tutaj wiele ciekawych i iinteresujacych rzeczy.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat. Wędkarstwem interesuje się od 3 lat. Najwieksze sztuki, które jak dotad złapałem to 25 cm. płoć i 22cm. kleń.

Mimo ze mam dwa razy wiecej lat niz Ty, podobnie do Ciebie rozpoczynam wspaniala przygode wedkarska. I powiem Ci ze dzieki pomocy i radom otrzymanym tutaj na tym FORUM juz zdolal zlowic cos czego nigdy w zyciu nie zlowilem :-))

To dobre miejsce , witaj! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich moczykijów:D jestem maciek, lat 20, na tym forum od 6 minut a z wedką od 10 latek...szczerze to mój jedyny rekord to 33 cm karaś na stawie koło domu mojej babci. Dopiero od tygodnia mam karte wedkarską i jak jeszcze bede miał autko - bo jestem z poznania wiec trzeba troszke dojechać nad wode - to mysle ze moja (pula) złowionych ryb się powiększy. Ulubione metody to grunt i spławik - ale wszystko przede mną. Ponadto studiuje, gram w piłke i siatke, gram na gitarze i kocham mercedesy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość owszem odwzajemniona przez merolka mojego ojca...nic wielkiego bo W201 - popularna 190tka z silnikiem 2000cm3, rocznik 1990, 75 KM, 4-stopniową manualną skrzynią, i stosunkowo niskim przebiegiem udokumentowanym wg. BRIEFU (157 000km). Osobiście jestem zakochany w beczkach ale marzy mi sie rownież 190tka na podstawowym silniku 1800 cm3, 109 KM przede wszystkim nie zagazowana...moze jeszcze w tym roku ale mi troszke brakuje bo takie jak ja bym chciał chodza po około 7000 tys. nie sugerujcie sie allegro-dobra rada od mercedesiarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam Wszytskich

Mam na imię Michał. Pochodze z malej wisoki 60km od czestochowy. Wedkuje od 5 lat, różnymi metodami. Moja największa zdobycz szczupak 62cm złowiony na żywca.

Chę życ z wami w zgodzi i nikomu nieprzeszkadzać

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Na imię mam Darek, mam 17 lat, jestem z Poznania. Wędkuję od kilku lat. Ulubioną metodą jest spining. Moje osiągnięcia to lin 42 cm , i okoń 35 cm. Moją ulubioną rybą jest szczupak. Jak narazie największy to 60 cm. Szukam metrowca :P oprócz wędkarstwa interesuję sie siatkówką, piłką nożną i wszelkiego rodzaju sportem :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam 29 lat, mieszkam w Rudzie Śląskiej. Łowię od kilkunastu już lat, od kilku wyłącznie na spinning, wyłącznie w zaporówkach.

Jestem tutaj dopiero od kilku dni a już dowiedziałem się wielu rzeczy, o których nie miałem pojęcia... :wink:

Pozdrawiam serdecznie.

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam 29 lat, mieszkam w Poznaniu.

Łowię od ładnych paru lat, ale w zeszłym roku odkryłem na nowo uroki spinningu i od tego sezonu porzuciłem wszystkie inne metody i zacząłem zdradzać objawy poważnego uzależnienia spinningowego :grin: .

Łowię głównie na jeziorze Bytyń, choć na razie bez jakichś spektakularnych wyników.

Pozdrawiam serdecznie

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.