Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość Anonymous

Witajcie miłe wędkarki i mili wędkarze jestem nowy ale stary - stażem wędkarskim zaawansowany.Myślę że się czegoś jeszcze od Was nauczę a może i sam coś podpowiem,Ulubiona metoda to spining.

Bronek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Bogdan 39 własciwie 40

Radymno woj Podkarpacie

Stolarz

Wedkarstwo rower film piłka nozna

Moze teraz Tomik juz po dwuch latach bedzie wiedział skad jestem

Jestem z miasta sexu i benzyny

Ze stolicy heavy metalu Podkarpacia

RADYMNO Radka tez zwana :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Marek 20 (prawie 21) lat. Wedkarz nie pamiętam od kiedy. Dotąd nawet nie amator ;) Głównie spławikowiec i koszykarz ;) staram się stopniowo poznawać tajniki tego wspanialego zajęcia, jakim jest wędkowanie.

Łowię głownie na jeziorze Gopło, Głuszyńskie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć nazywam się Radek i mam 8 lat. Jestem amatorem wędkowania na spławik :wink:.

Mam nadzieję że z waszą pomocą czegoś się nauczę.

Dotej pory złapałem takie ryby:Płotki,Leszczyki,Okonie i Ukleje :cool:

Pozdrawiam TOMIKA i GREGORKA.

Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! troche późno sie przedstawiam, ale jakoś wcześniej ominąłem ten temat :neutral: Nazywam sie Marcin jestem z okolic Łańcuta.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!

Po 5 latach przerwy postanowiłem wrócić do wędkarstwa zapewne zechcę skorzystac z pomocy kolegów i koleżanek, gdyż raczej nie wiem co sie działo przez ostatnie 5 lat w polskich wodach jak i zarówno na rynku wędkarskim. Mam nadzieje, że będzie mi dane powedkować już poczatkami września gdyż narazie jestem chwilowo uziemiony (musze dokończyc pisanie mojej pracy magisterskiej). Mam nadzieje, że jeszcze nie za późno na jakąś białą rybkę we wrześniu?

----->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcinie! Miło mi, że kolejny kolega wędkarz z pięknych podkarpackich okolic zawitał na to forum.

Mam nadzieje, że jeszcze nie za późno na jakąś białą rybkę we wrześniu?

No jasne, to najlepszy miesiąc na DUŻĄ biała rybę. Życzę połamania pióra i udanej obrony, no i .....na ryby!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie!

mam na imie damian, mieszkam niedaleko klodzka. wedkuje praktycznie od 3 roku zycia czyli juz ponad 17 lat. jestem zapalonym muszkazem i lubie takze pospiningowac....

pozdrawim bardzo serdecznie wszystkich forumowiczow!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.