Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Gdzie na pstrąga


Mateusz25

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

poniżej czchowa są napewno, okolice Zakliczyna :D a pozatym Tarnów zaczyna się od mostu w tropiu, czyli od zbiornika czchowskiego, więc powyżej jedynie opłata na sącz potrzebna... a Biała Tarnowska ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Moim zdaniem pięknego pstrąga idzie złapać od Waganowic do Czech na Szreniawie.Ja zawsze zostawiam samochód pod remizą w Waganowicach i idę w dół rzeki aż za most.Powyżej remizy jest piękne rozwidlenie rzeki , zarówno na jednej jak i na drugiej rzeczce są piękne pstragi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Mateusz 25 w ubiegłym roku będąc kilka razy wraz z zoną i synem w okolicach Zakliczyna złowiłem kilka pstragów w Dunajcu . Wielkoscią nie powalały( ot 30 40cm) ale brania były bardzo efektowne jesli Cie to interesuje to napisz do mnie na priv a napisze Ci gdzie to jest

POZDRO :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donkicha Przyjacielu nie interesują mnie miejsca gdzie mogę w łatwy sposób złowić pstrąga :) Jestem na tyle doświadczonym wędkarze że sam mam takie wypracowane metodą prób i błędów tylko zależy mi na fakcie gdzie kolega Mateusz 25 dowiedział się lub przeczytał o zarybieniach które z mojego punktu widzenia przy pstrągu powinny być utajnione ze względu na okres dziczenia jaki potrzebuje pstrąg,jeżeli nie jest to zrobione należycie i starannie a lekcewżąco na efekty nie musimy czekać długo przykład Biała Tarnowska odcinek nowy No kill chwaląc się i czubiąc karierowicze doprowadzili do zgłady tamtejsze ryby zwabiając na nie kłusowników i mięsiarzy na tą porę nie ma nic oprócz małych ugrupowań klenia i świnki robię swoje,dochodzenie by na moim kanale na Yt medic3hs wyłożyć kawę na ławę i wyciągnąć prawdę na światło dzienne ,dlatego zależą mi te istotne rzeczy żebym miał argumenty co się stało Z moją Białą Tarnowską przez pacanów którzy wbijając łopatę musieli wszystkim się od razu chwalić do gazet for i pseudo wędkarzy aż po sam Karków. :evil: Zwabiając tym samym ludzi żądnych mięsa ogarniętych famą jaką zrobili !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jesli chodzi o zarybianie pstrąga i nie tylko bo to tyczy się wszelkiej ryby to nagłaśnianie jest czymś naprawdę nie pożądanym .Ja nie chodze za pstrągiem zostały one złowione przy połowach kleni jeden wziął na 7cm boleniowego woblera :grin:.A skąd Mateusz 25 sie dowiedział o wpuszczaniu pstrąga do Białej mysle ze na to pytanie sam sobie odpowiedziałeś .

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przykład moje koło wpuściło 800sztuk Selekta w granicach 40-55cm na dzień dzisiejszy nie złowimy ani jednego,Ludzie zostali zwabieni na darmowe mięcho w artykułach Temi oraz Krakowskiej pstrąg nie miał nawet tygodnia żeby się oswoić z nowym otoczeniem a co dopiero zdziczeć , A pieniądze na niego poszły z naszego koła.Dlatego biorę się za takie cwaniactwo zbieram materiały i opisze poczynania okręgu Tarnów a Szczegulnie Pleśna Biała Tarnowska bo to kpina że ryby tracą bo konkretne osoby szukają poklasku i wybicia i traktują Pstrąga jak windę do kariery ba nawet już zaczęli tworzyć kolejną famę jako by Łosoś jest i będzie wpuszczany do Białej Tarnowskiej i znowu ten sam plan postępowania Jeszcze nic nie zostało zrobione a Do Karakowskiej i Temi Tarnowskiej poszły szergi wypowiedzi,reportaży z nazwiskami które chcą wybić się i dojść do władzy poprzez reklame swojego każdego działania oczywiście tego że Na no killu nie ma znaku obecności pstrąga nie chwalą się w okręgu Tarnów tylko zapewniają że są.Jako strażnik odnotowaliśmy pełno przypadków zabijania pstrąga i kłusowania na siatki oczywiście o tym nikt nic nie wie.Ogromne pieniądze idę na obsługę tych programów ale i tak z tego nie będzie żadnych efektów

Czekamy na Mateusza może odpowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.