Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowisko "Złota Rybka" m. Przegędza k/Rybnika


bronek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon

Bylem tam raz bodajze z 2 lata temu,wraz z tata zlowilismy chyba z 5 karpi okolo 1,5-2 kg. Troche mało miejsca i nie za duzy zbiornik oraz wadą jest to ze jak chcesz sie zalatwić to musisz isc do Toi Toia :D

Niestety nie wiem jak wyglada sytuacja teraz, ale mozliwe ze wybiore sie tam jakos na dniach, wiec postaram sie cos napisac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łowisko przybyłem wraz z kumplami wczoraj o godzinie 5.40 i akurat widzielismy jak jedni kolesie ktorzy siedzieli na nocce siagneli karpia okolo 5 kg. Ujrzawszy to nastawilismy sie dosc optymistycznie lecz niestety to byla jedyna ryba ktora została złowiona w tym dniu na calym stawie. Żadnego brania. Komletnie nic sie nie działo. Ktoś tam opowiadal ze dzien wczesniej zlowiono tam karpia 14 kg, a jedni kolesie co przyjechali to mowili ze zlowili tam karpia 24 kg :D nie wiem czy w to wierzyć, no ale skoro duzo ludzi tam jezdzi i widzialem ze jest dość spore zaintersowanie tym lowiskiem to moze to być prawda. :) Wydaje mi sie ze ryba nie zerowala z tego wzgledu ze jest tam przejedzona. Tyle zanety ile tam ludzie wrzucaja codziennie na tak maly zbiornik to jest lekka przesada. Ale ogolnie moge polecic łowisko moze akurat uda Wam sie cos złowić, 4zł za kij nie jest duzo a zawsze mozna odpoczac na powietrzu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.