Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

łowiska na podkarpaciu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Janie! Z jakich okolic jesteś, bo widzę że łowimy na tych samych wodach. Wisznię wspominam z wielkim sentymentem ale odkąd "wędkarze" z zamojskiego zasypali ją grochem przestałem się tam pokazywać. Jak jest teraz? Co do Lublińca to fakt - jest tam jeszcze potężna ryba.A szczególnie ulubione przezemnie amurki. :roll::wink: A......nie czepiam się ale......każdy pisze tak, jak mu pasuje i jest wygodniej. Grunt, że się rozumiemy. Czyż nie o to chodzi????? :P:P:P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość bogdan39

Drogi JANIE nowiec zpraszaj tych co robia błedy do nas , jesteśmy bardzo ekologiczni i wyrozumiali nikt tu nikomu niewytyka błędów .Najważniejsze to to co ma do powiedzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzięki za przypomnienie, jeszcze chwilowo pookupuję mój kochany Wisłoczek. Wyśmienicie biorą klenie, jazie i to wcale nie byle jakie. Zaliczyłem już kilka fajnych rybek i prawdę mówiąc nie mam zapału na wyprawę nad inny zbiornik skoro prawie pod nosem mam fajne łowienie. Ale, nie martw się, napewno Cię odwiedzę nad Twoim jeziorkiem. Wysłałem Ci wiad. na p.w. , tylko nie wiem czy poszło wszystko tak jak chciałem i czy nie popieprzyłem . Wciąż się jeszcze uczę. Odpisz na pw. mam pytanko odn. zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Wisłoczka (miałem jechać dopiero jutro, ale nie wytrzymałem- chociaż dwie godzinki pomachać) i nie było tak żle. Wprawdzie spóżniłem się na dobre brania, ale jak zobaczyłem co znajomy połapał, to mi wystarczyło. Mimo wszystko i tak zaliczyłem dwie sztuki. I co najbardziej mnie cieszy to to, że pokazały się (czyt. biorą) małe szczupaczki. Takie ok. 20cm. Niedługo będzie fajne łowienie (dopóki mięsiarze się nie dowiedzą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
nad zekiem cienizna

to dobrze, bo nie będzie mi szkoda, że mnie tam nie ma. A tymczasem na "moim" bajorku złowiono tołpygę na 1,10m. Ciekawe jaką miała wagę, bo koleś nie ważył tylko odrazu wypuścił. :o:roll:

0605171703435kq.th.jpg

Sorry za jakość, ale nie moje dzieło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Padają pierwsze amury 15 i 12 kg .

Niestety jeszcze nie ja.

Ale już wkrutce. :wink:

Wogue to wszystko na jeziorze jest spóżnione brania słabe.

Pomimo intensywnego necenia wyniki żadne.

Czeba czekać na wzrost temperatury wody i stabilizacje pogody. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wisłok powoli wraca do normy, w Rzeszowie poniżej mostu sporo wędkarzy- widocznie coś już się dzieje w wodzie. Na zbiorniczku Głuchów zakwit wody i od trzech dni brania sporadyczne, raczej słabe. Ten tydzień pewnie poświęcę na biczowanie Wisłoka. Może zębaty z podwójną płetwą grzbietową będzie chciał coś przegryść. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ponieważ Wisłok szaleje mam pytanie do wędkarzy łowiących na Sanie (może się ujawnią ) ; może ktoś podpowiedzieć gdzie na tej rzece szukać sumów? Nie chodzi o konkretne miejscówki (chociaż mile widziane i takie namiary) ale o odcinki rzeki gdzie można się spodziewać występowania tego gatunku. Kiedyś takim eldorado był odcinek poniżej Przemyśla az do Jarosławia. Osobiście łowiłem na odcinku od Radymna w dół ale " to se juz na wrati ". Będę wdzięczny za każdą wiadomość. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witia popróbuj w okolicach Starego Miasta (Leżajsk) . Jadąc od Leżajska na Kuryłówkę przed mostem jast z lewej strony zjazd nad wodę pod sam most. Łowiłem tam młodzież sumową ale są i starsze roczniki. Od mostu w dół są ładne miejsca z dołami nawet parometrowymi. Nie byłem tam ze trzy lata ale myślę , że wiele się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESSOX, dzięki.

cytat: Nie byłem tam ze trzy lata ale myślę , że wiele się nie zmieniło.

No właśnie, zmieniło się i to sporo. Jeden dołek o jakim wiem jest zaraz pod mostem, ale zawsze obstawiony, poniżej mostu rzeka wypłycona, jakby jedna, wielka łacha po której sżączy się woda.Wiem od miejscowych, że z sumem bardzo krucho. A pamiętam jak ojciec jeździł prawie co wieczór na Kuryłówkę i bez suma nie wracał. No ale to były lata wczesnego Gierka. I komu to przeszkadzało??

A jak sytuacja z sumem na zalewie w Rzeszowie? W tamtym roku słyszałem o kilku ładnych sztukach. W sumie mam tam blisko, ale nie wiem gdzie go na tym zbiorniku szukać? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Jesli chodzi o suma to w Radymnie niesłyszano onim dawno dawno.

Powiem tak kiedyś jeśli ktoś szedł na ryby szedł na san . Teraz albo rzeka wiśnia albo zek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San jest rybny jak...bardzo i to lubię.

Rzeka Wiśnia czy może raczej Wisznia (paradoksalnie klenie najlepiej biorą tam na wiśnię :grin: ) jest znana z kleni podobno, jak środkowy San zresztą gdzie klenie zdejmują wędki z podpórek i biorą zawsze i na wszystko .

ale proszę koleżanki i koledzy po kiju o opis łowiska w Jarosławiu i okolic (może być mailem lub prywatna wiadomość) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rzeszowskim Zalewie nie łowię prawie wcale. Z brzegu to sobie można połowić leszcze lub inną białą rybę . Na sumy trzeba by mieć łajbę najlepiej z echosondą i wyszukać jakieś dołki . Sumy podobno są , podobno nawet biorą, podobno są duże, podobno coś zrywa zestawy ale......Yeti też ktoś podobno widział :mrgreen: . Zalew jest łowiskiem zaniedbanym , płytkim, zarośniętym. Trzeba by poznać układ dna, przebieg starego koryta rzecznego to może coś by pociągnął. Trzy lata wstecz złowiłem coś ze 4 sumki na Wisłoku w Rzeszowie przy okazji połowów sandaczy na "trupka" takie po 30-40cm, teraz pewnie podrosły i mają wymiar. Ale cały czerwiec zmarnowałem i na rybach byłem raz ze spiningiem. Muszę w końcu wziąć się za te ryby :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.