Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wspólne Wędkowanie Gryfino


daniello2010

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ja też słyszałem właśnie, że po wybuchu w elektrowni jest słabo. Ten karp to na co? Nastawiasz się na karpia? Czy jesteś jednym z tyczkarzy?(które to łowienie na tyczkę, bata zupełnie mi się nie podoba, może łapiąc żywca). W nocy ten karp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowie na Grunt(feeder)ten karp na rosówkę z kukurydza...kolega ma racje za dużo brań nie było przez cały dzień ale posiedzieć sobie zawsze można przy grillu itp:)a jeśli chodzi o wybuch to masz raje po wybuchu coś się zmieniło i bardzo słabo bierze ale to i tak nie zniechęca ludzi:)Gdy przychodzi weekend naprawdę jest tam masakra jeśli chodzi o ilość osób:)Ale niedługo mam zamiar się wybrać na karpia na Jezierzyce,co prawda są to hodowlane stawy ale chodzi o walkę z ryba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy, jak chcesz pobawić się na małych akwenach to tylko podbierak (który zawsze od nich biorę za free) i za dwie wędki w tamtym roku płaciłem 20zł. na małych jest parę sztuk powyżej 6kg.

a na dużym akwenie to niestety trzeba mieć szmal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lin, karp, jeziotr i amur. Liny do 1 kg, karpie do 3-5? jesiotr jakiego złapałem miał z 40 cm. Amura nie chwyciłem ale widać je prz brzegu(tak jakby były chore)Jak będziemy tam sami lub w kilka osób na małym to można się bawić. Ale już jak zjedzie się dużo ludu to masakra jakaś, nie idzie dalej rzucić bo poplączesz. Dodatkowo idzie się wściec, gdy na stawie który można przerzucić zestawem na grunt ludzie sypią zanętę wiadrami. Nęcenie na stawach nie ma kompletnego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najciekawszym akwenem jest ten najwiekszy z malych :razz: i powiem wam ze amura trafilem kolo 3kg najwiekszego karpia 5+kg a przy mnie dzieciak wyciągnąl jesiotra powyzej 4kg, do tego jest tam pare sumików (jednego złapał kolega koło 7kg)

20zł płacilem od świtu do zmierzchu, do 22:00 mozna siedziec latem

wydaje mi sie ze to najlepsze łowisko komercyjne w naszej okolicy

http://www.jaroslawki.pl/cennik.html chyba wszystko tu znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.