Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wędka spiningowa do połowu Boleni


dziara

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Dragon Guide Select Thrill troche o tym kiju poczytałem i wydawał by sie całkiem dobry tylko jakoś nie przekonuje mnie ta dzielona rękojeść :sad: Raczej wolałbym coś z dobrej jakosci korkiem w jednej całości... znalazłem taki kij Spinning Team Dragon 2,95 m 10 - 28 g. ale nie trzymałem go w ręce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam,

Nie chcę zakładać nowego tematu, dlatego odgrzebuję ten.

Szukam kija boleniowego na Wisłę, coś w gramaturze do 21g (ew. 25g) długość 2.7-3m i teraz cena... do 150 zł MAX 200 zł.

Myślałem nad Tiger Cross Maxx Kongera do 25g ale to wklejanka i obawiam się że będzie zbyt delikatna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon, model - Millenium Super Fast, długość wędziska - 2,7 m, ciężar wyrzutu - 5-25

Istnieje wersja 2,85 ale jak dla mnie o wiele za ciężki w stosunku do długości.

Raczej nie znajdziesz nic lepszego w tej cenie chyba że poczekasz i coś z nowych serii w nowym roku ale to będą niesprawdzone wędziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2.90 10-25 Team Dragona, polecam dobry kijek ;)

Raczej w 150-200zł się nie zmieszczę z tym kijem...

To nie ma być mój główny kij na Wisłę ponieważ zazwyczaj używam 14-40 shimano. Raczej ma to być kij dodatkowy na lżejsze przynęty dlatego bardziej myślałem o czymś z Jaxona ew. jakiś niskobudżetowy kij innych firm.

PS. Miał ktoś kontakt z Jaxon Eternum Spinning 2.70m 5-20g ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolę kijki o mniej szczytowej akcji pod bolenia i z trochę większym cw. Taka 70-tka w silnym nurcie na kijku do 21 g .... średnio to widzę.

Do bolenia mam TD 2,7 m 10 - 35 g.

Tiger Cross Maxx to może być fajny kijek, ale szukaj raczej oczko wyżej, tak do 30 g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man
Dragon, model - Millenium Super Fast, długość wędziska - 2,7 m, ciężar wyrzutu - 5-25

Istnieje wersja 2,85 ale jak dla mnie o wiele za ciężki w stosunku do długości.

Raczej nie znajdziesz nic lepszego w tej cenie chyba że poczekasz i coś z nowych serii w nowym roku ale to będą niesprawdzone wędziska.

szczerze polecam,daje rade w każdych waarunkach :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze polecam,daje rade w każdych waarunkach

Mój wyholował suma 102 cm (odra)jako przypadkowy przyłów na dość mocno skręconym hamulcu bo plecionki miałem tylko 270m.

Kiedyś przejazdem wpadłem na kozłową nie mając innego kija obstukiwałem nim dno okazał się całkiem dobrym kijem na sandacze z opadu bardzo czuła szczytówka choć to nie wklejana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.