Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach - Kwiecień 2011


maju

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj od 3 2 nocy zasiadka na lina :) Około 4:30 pierwsze branie i pierwszy lin melduje się na haku. Do 10:00 wpadły jeszcze 3, największy miał 40cm i 0.8kg. Póki co mój nawiększy i dopiero drugi lin w życiu więc cieszy niesamowicie. Bardzo ładna i waleczna rybka :) Zdjęcia niestety kiepskie, ale coś tam widać.

02042011245m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20032011237.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 243
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

No i kwiecień przyniósł parę rybek :mrgreen:

DAWID, pięknie.. jak zwykle.. gratki :!:

Jacek, no nareszcie.. morska troć.. cieszę się jakby była moja :twisted: graty :!:

Deuuu, szalejesz na "muchach"? nice :twisted: .. a co z castem?..

wszystim "krzesełkowcom" również gratuluję.. że coś się dzieje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deuuu, szalejesz na "muchach"? nice .. a co z castem?..

No okonki się jakieś tam łowi na razie, ale pełną parą Cast pójdzie w maju. Bo już mi się bolenie śnią po nocach :mrgreen: a muchówka to jako uzupełnienie, bo niestety ale małe przynęty tak średnio z casta latają :neutral: A multika, żeby miotać 2-3g przynętami jeszcze się nie dorobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 7:00 jestem nad nad Bobrem w okolicach Szprotawy.Pogoda ładna, zero wiaterku ,bezchmurne niebo woda też czyściutka i typowo górska ,płytka kamienisto-żwirowe dno.Biczowanko zacząłem od meppsa balck fury.Po przejściu nie długiego odcinka bez żadnego uderzenia założyłem woblerka którym także przeczesałem spory kawałek wody lecz również bez rezultatu.Następnie założyłem twisterka którym czesałem głębsze partie wody i nadal nic.I na koniec pomyślałem że spróbuje na żabkę mojej produkcji ale niestety tez nie pokusiła żadnego kropka . Wypadzik jak najbardziej udany ,niestety bez rybki ale spędzony świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wczoraj ponowny wypad na bata ktory mozna zaliczyc za udany :mrgreen: najpierw pod zanete podeszły dwa łabedzie :lol: pozniej mała płoc ,wieksza płoc w miedzyczasie 2 linki ok 25 cm a na koniec pierwszy w tym roku karpik 39 cm.Delikatny zestaw przypon 0,10 ale po dluzszej walce wygrałem :wink:

post-9420-14544972824181_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty dla tych co połapali. :wink:

Dzisiaj nareszcie rozpocząłem sezon, na zalewie Rejów.

Wypad oceniam na udany bo pomimo bardzo niskiego stanu wody udało mi się złapać leszczyka około 30 cm, dwa jaziki z czego jeden wymiarowy i ładną płoć. Wszystkie rybki złapałem na pinkę, na białe miałem 2 brania ale dość mizerne. Około godziny 9 rybka przestała brać całkowicie....

Pogoda piękna i słoneczna... :grin:

Co by nie było wyprawa udana i najważniejsze że sezon rozpoczęty! :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w tym roku na Wisełce ;woda cudo; pogoda cudo ;brania cudo ;ryby takie sobie ;krąpie plotki leszczyki i jeden jaź ;ogólnie wypad udany ;metoda DS ;przynęta pinki ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybraliśmy się dzisiaj z kolegami na rybki, dwóch muszkarzy i dwóch spinningistów. Celem wyprawy były dwie rzeczki, na pierwszej lepiej brały na muszke, ale udało się złapać tylko małe rybkie, za to druga rzeczka była typowo spinningowa i woblerek królował. Na pierwszy ogień poszedł wymiarowy potoczek :

holi.jpg

Na koniec wyprawy dołowiłem jeszcze jednego pięknego, zdrowego potokowca :

adnyrybek.jpg

Wyprawa świetna, ładna pogada, piękne rzeczki,krajobrazy i kilka rybek.

Oczywiście C&R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna pogoda niedziela nad woda bylem juz od 12.30.Na poczatku sporo płoci na spławik do tego szesc linkow i niestety po ok 3 godzinach łowienia bat mi sie złamał :cry: ostatnim razem go delikatnie przydeptałem i dzisiaj wyszlo.Szybko przekwalifikowałem sie na grunt i złapałem 2 karpiki po ok kilo i sporo leszcza ok 30 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 wypad w tym sezonie na Warte, tym razem typowo z bacikami, od 15.30 do 19.30 milo spedzilem czas na pogawedce z wedkarzami od czasu do czasu wyjmujac uklejke lub plotke. Na konkretne lowienie musze poczekac do polowy maja (matury). Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje koledzy ,

dziś dzień zaliczyłem na dwojako , rano porzucałem przynętami (bez strat) do morza w celu skuszenia jakiejś srebrnej rybki ale ( to juz coś) tylko je widziałem . Pogoda sprzyjała pobytowi na łonie natury tak wiec z rodzinką odpoczywałem na działeczce obok której jest kanałek . Poprzez moje zniechcenie do pielenia i krzatania znalazłem jakis kijek, nakopałem robaczki i połowiłem rybki , wszytakie wróciły do wody a były to pierwsze w tym roku okonki ok 35-40szt do 20cm , 10 wzdręg do 15cm , kilka uklejek . Brały jak głupie wiec niemogłem sobie odpuscic ;) wreszcie wiosna ........pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny dzień nad Bzurą, wędkarzy na prawdę sporo. Wyniki niestety marne :sad: - jedynie puknięcie zapewne jakiegoś klenia. Reszta wędkarzy podobne przygody, pare puknięć ewentualnie opowieści o spięciu się ryby. Sezon spinningowy powoli się rozkręca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.