Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowienie na dużych głębokościach


Koniuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dość ciekawe pytanie. Posiadam plan barymetryczny jeziora, które mnie interesuje. Najgłębszy punkt 40m, punkt głęboki - blisko mnie 27m. Jeśli już to chodzi tylko o lipiec. Zastanawiam się czy na głębokościach typu 20m opłaca się łowić ? Mam na myśli podpłynięcie łódką i zrzucenie przynęty w dół. Oczywiście przy tym jakoś zanęcić z gliną, żeby spadło to na sam dół. Nie mam pojęcia czy takie coś przynosi efekty, dlatego chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat. Interesuje mnie czy ryby żerują po prostu na takich głębokościach jak 20m. Jeśli tak to na jakie ryby mogę tam liczyć i jak mam się za to zabrać. Z góry dziękuję i zapraszam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Interesuje mnie czy ryby żerują po prostu na takich głębokościach jak 20m.
Żerują ,sam na Lubiu łowiłem z 16-18m a gruntówka była zdecydowanie głębiej ,nawet ponad 20m ,z uwagi na regulamin forum nie wstawię ci fotek .cały "pic" polega na znalezieniu odpowiedniego stoku ,zresztą poszukaj art.Bogdana Bartona ,świetnie to opisał w jednym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.