Skocz do zawartości
tokarex pontony

SAVAGEAR Soft 4PLAY


daniello2010

Rekomendowane odpowiedzi

I jak ktoś połapał jeszcze na te przynęty? Ja kupiłem sobie mały zapasik ale jakoś nie są to cuda... Z 20 min wbijałem, przestawiałem haczyk, bo do góry brzuchem latała, na boku, kręciła się. Łowiłem na płytkim zbiorniku gdzieś z 1, 5 m i efektu żadnego, szybko odechciało mi się na nie łowić, widziałem ganianke okonia za drobnicą to przestawiłem się na nie i porzucałem na woblerka siadały takie do 30 cm i szczupaczek lekko większy od tych okoni wziął na woblerka, więc cel (szczupak) został osiągnięty :mrgreen: lecz niestety nie na te przynęty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Kolor to zdecydowanie FUNGUS ROACH ja łowię na model 9,5 cm wyniki bardzo dobre w poprzedni wekend jak na razie okoń sezonu 42 cm 1,10 kg dla mnie te gumy to hit sezonu.
Na jakich hakach?główki Jigowe czy ofsset??jesli główki jaka waga i typ prowadzenia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich. Może ktoś ma większy zapas tych gum i zechciałby troszkę odsprzedać??? Chodzi mi o okonia 19 cm bez żadnych dozbrojek(SAVAGE GEAR - LB Soft 4Play 19cm - Perch), sama guma 19cm (loose body). Nigdzie nie mogę ich znaleźć. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Do mnie przyszły dzisiaj pierwsze soft4play i kurde żal.pl, że się nie skusiłem wcześniej... 134 cm fungus roach i z "martwej" wody w 6 rzucie szczupły... 3 razy podchodził bo czułem lekkie uderzenia i nic, dopiero za trzecim uderzył konkretnie. W kieszonkę na brzuchu przynęty dałem kilka kropi atraktora Dragona Pike i działa :) nawet na główce jigowej zapitala niesamowicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Soft 4play to tzw.miękki jerk bo z gumy aby był skuteczny należy nadać mu życie kijem i gwarantuję,że się nie rozczarujesz,jak dla mnie to rewelacja tego sezonu i niejednokrotnie pokazał mi swoją wyższość nad innymi wabikami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet przy wolny prowadzeniu przynęty na główce guma pracuje bardzo naturalnie... może za duży hak, za głęboko wszedł w przynętę i nie pozwala jej pracować, za bardzo ją usztywnił? Ja mam efekty kiedy pozwalam spaść przynęcie do dna i powoli zwijam udając chorą rybkę...

Co do tych uzbrojonych systemem firmowym - mam bez obciążenia, uzbrojone w kotwice - malowanie "Zander" - bez efektów jak na tą chwilę, to jest przynęta na płytkie wody, pracuje rewelacyjnie, gibie się jak chora sztuka, ma potencjał, może kolor nie ten... Przemontuję uzbrojenie na "fungus roach" zobaczymy, w niedzielę się pobawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Testowałem dziś na szczupaku polecam!! nie przereklamowane jak masa innych przynęt.

Ale 13cm uzbrojona tylko w kotwice wydaje mi się nie tego to samo chyba 9.5cm bo dość lekka przynęta a do tego słabo pracuje tzn praca jej to powierzchniowa i guma słabo schodzi na dno co innego gdy zastosujemy główkę jigi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 8 months later...

Odgrzewam Kotleta :)

Trochę czasu już minęło, może każdy podzieli się opiniami, spostrzeżeniami, techniką prowadzenia, która okazała się najskuteczniejsza i miejscach w których się spisały najlepiej ?

Jak je zbroiliście firmowa kotwiczka główka jigowa ??

a może ktoś tez korzystał z woblerów również z tej serii i mógł by się podzielić spostrzeżeniami !!??

planuję zakupy więc wszystkie spostrzeżenia mile widziane :) thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehhe kotlet odgrzewany ale dobry ;)

Przynęty bardzo ciekawe, szczególnie na płytszych łowiskach lub tam gdzie jest sporo zaczepów przy dnie spisuję się wyśmienicie. Niemożna jednak polegać na nich ślepo i stosować z uporem maniaka ;), wiadomo czasami potrzebna jest inna przynęta... ale do tematu.

Prowadzić trzeba spokojnie małymi zrywami (przeważnie - kombinacje wskazane) pozwalając nieco opaść przynęcie. czasami dociążam gumki(żeby pracowały agresywniej), niektóre zbroje sam w kotwiczkę i linkę stalową w otulinie.

Najbardziej przypadły mi do gustu 13cm, natomiast na 9,5cm raz pokusił mi się bolek :)

Ja je mam zawsze przy sobie, ale na dzień dobry wyciągam kopytka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przynęty są u nas dopiero 3 sezon i nie należą do tanich więc nie są na tyle popularne, żeby temat zalała lawina odpowiedzi.

Jedno dodam, że trzeba nauczyć się nimi posługiwać, ja wciąż jeszcze kombinuje, ale na pewno kilka szczupłych uwiesi mi się na nich początkiem maja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.