Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pacyfik pod Ozorkowem


qbassmanutd

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dno raczej jest rowne - nie ma dolkow i gorek. Widzialem staw po osuszeniu kilka lat temu, jak autostrade budowali. Wiec miejsce chyba nie ma znaczenia :) Najglebiej jest na srodku - taka jakby rynna ciagnie sie przez caly duzy staw. Na mniejszym tylko jeden raz (ale to bylo dawno) wedkowalismy, bo na duzym nie bylo miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejezdzalem tylko kilka razy w ub. roku, jadac na w strone Lutomierska. Wedkarzy na brzegu zawsze kilku siedzialo, wiec domyslam sie ze jakies rybki tam plywaja :) Osobiscie przestalem tam jezdzic ze 2-3 lata temu, jak poszla plotka, ze trzeba kupowac wszystkie zlowione ryby. Plotka podobno byla falszywa, ale jakos zawsze wybieramy inne lowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dla osób interesujących się tym łowiskiem, 20 maja(piątek) wybrałem się na owe łowisko .

Po spędzeniu czterech godzin(16-20) łowiąc na ciężko niestety byłem strasznie zawiedziony dwa małe karasie, obydwa były poranione nie wiem czy właściciele nie przesadzili z ilością ryb drapieżnych. Z osób siedzących nad łowiskiem również nie zauważyłem większych brań, ryba pukała pukała i nic więcej.

W dniu dzisiejszym wybrałem się ponownie ze znajomymi nad "Pacyfik" dzisiejsze wędkowanie możemy zaliczyć do udanych, dwa ok. półtora kilowe karpie jeden pół kilowy(na ciężko), dwa karasie i linek(spławik). Spędziliśmy niecałe trzy godziny(12-15). Ogólnie na to łowisko trzeba trafić w weekendy jest spora ilość ludzi co sprawia że ryby stają się przejedzone, ogólnie przyjemna atmosfera kto chce bierze rybkę, kto nie wypuszcza. Z przynęt polecam kukurydze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 3 months later...

witam, byłem wczoraj z ciekawości zobaczyć jak wygląda sprawa na pacyfiku. Otóż od strony domu do samego brzegu jest lud, po stronie północnej i południowej lud na środku stawu i kończy się ok 2m od brzegu. Wschodnia część wygląda lepiej ok 1/6 stawu odtajała całkowicie. Ogólnie córka właściciela (ta dobrze zbudowana pani) mówiła że przychodzą nieliczni połapać płoteczki w tych malutkich stawach a na dużych stawy nikt nie łapie (był jeden gość posiedział parę godzin i pojechał do domu)

Po rozmowie z tą panią powiedziała że cena karpia skoczyła do 14zł i chyba karasie do 7zl (ale nie pamiętam dokładnie) i że właściciel myśli nad darmowym amurem ale na razie dalej płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Pacyfiku długo oczekiwane otwarcie mojego sezonu.Zameldowałem się jako pierwszy o 6.30.Myślałem że nieczynne bo furtka zamknięta a ja wchodzę jak do siebie na pewniaka i tylko patrzę czy jakieś psisko mnie nie użre.Właściciel już wstał i był w obejściu . Po krótkiej rozmowie na łowisko.Woda zamarznięta do 1/2 długości od strony domu ,mały stawik zamarznięty całkowicie.Rano jekki chłodek ale później piękna słoneczna pogoda.Rybek u mnie mało 5 płotek do 30cm,ale obok chłopaki ciągneli jedna za drugą ,karpie są ale się opalają na plytkiej wodzie.Wjazd jak w zeszłym roku 5zl o rybe nie pytałem. Jak ktoś jest zainteresowany to do wydania mają 3 prześliczne szczeniaczki. Na koniec podaję tel. na Pacyfik 42/718 36 72 , 601 374 134 , 602 268 403 za zgodą właścisiela oczywiście.

Pozdrowienia i połamania kija.

Nowy1313-z ilością łowiących troszkę przesadziłeś .Ja naliczylem 17 zajętych pomostów.

Wędkarzy więcej, tylko po mojej lewej było 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowisko czynne, jest już możliwość łowienia na wszystkich stawach. Wczoraj tj. niedziela byłem pomoczyć kija. Głownie nastawiłem się na płoć. W rezultacie 15 sztuk (wzdręgi i płocie) w sumie nawet nie takie małe oraz 2 karpie ~1kg, może jeden trochę więcej. Kolega kilka stanowisk dalej wyciągnął z tego co widziałem około 1m jesiotra. Na pacyfiku wędkować można już pełną parą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.