Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pacyfik pod Ozorkowem


qbassmanutd

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Patroszyłem kiedyś rybki na Pacyfiku ,podszedł do mnie gościu i mówi że bierze wątróbki bo zostaje na nockę zapolować na jesiotra .Spotkałem się z nim po tygodniu i powiedział że złowił kilka ,największy ok 15kg.Czyli wątróbka ale sam nigdy nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tem niby magik od jesiotra to chyba omnie chodzi , u Piotrka mam tam fote z 11 pażdziernika.miał 1.60 cm lecz problem z wagą bo kupiłem za grosze w jakimś markecie i nie dość że startowała z minus 2.5kg to po wyzerowaniu 10kg na wadze pokazywało niecałe 9kg. większość z tych większych łapałem na zestaw karpiowy na haczyku zakładałem 3-4 ziarna kukurydzy tutti-frutti i maczałem je w dipie ochotki i efekty były i mam nadzieje że dalej będą.teraz wybieram się tam 22.04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tem niby magik od jesiotra to chyba omnie chodzi , u Piotrka mam tam fote z 11 pażdziernika.miał 1.60 cm lecz problem z wagą bo kupiłem za grosze w jakimś markecie i nie dość że startowała z minus 2.5kg to po wyzerowaniu 10kg na wadze pokazywało niecałe 9kg. większość z tych większych łapałem na zestaw karpiowy na haczyku zakładałem 3-4 ziarna kukurydzy tutti-frutti i maczałem je w dipie ochotki i efekty były i mam nadzieje że dalej będą.teraz wybieram się tam 22.04

dzięki kolego za informację, przy następnym wypadzie na pewno wypróbuje. Jakie wyniki były ostatnio ? Dalej metoda się sprawdza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

nie wiem o co ci chodzi ani co wąchasz ale ja mam fote tego jesiotra z datą a ty durny spławik z nędzmym karasiem i opowiadasz że miałeeś taką sztuke.jeden łowi a drugi myśli że łapie -to łapie się dotyczy ciebie-robcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tydzień temu na Pacyfiku ,złowiłem 4karpie od 2 do 2,5kg oraz jesiotra trochę ponad 3kg zaczyna się ruszać powoli, warto jechać ;)

Odwiedziłem również to łowisko z 2 tyg temu lecz wtedy łowiłem na akord i złowiłem 25OKONI , od 18 do 28cm,na kopyto jakieś nie większe niż 5cm. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Czy może ktoś wie co się stało na Pacyfiku? w tym roku byłem już 5 razy na noc i dno-totalne dno. Gdybym to tylko ja nie miał brań to mógłbym mieć do siebie pretensje ale też widzę innych. znajomy z Tuszyna był 21/22 noci stwierdził że nie ma co i 3.30w nocy spakował się i wrócił do domu, kilku gości po 12w nocy przed nim odjechali. Czy Piotrek dokarmia czy co. Przecież tam zawsze coś brało, może nie wszystkim jakieś okazy ale drobnica niedawała spokoju ateraz nic ani małe ani duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jest karp, jesiotr, amur, szczupak, tołpyga, sum. Wielkie sztuki jak i te mniejsze, generalnie na metode i małe przynęty(kulki 6-8mm) tylko śmierdzące. Łowisko przełowione, ryby bardzo ostrożne, każda już zacięta po kilkanaście razy więc trzeba je podejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku płaciliśmy 10zł za wędkującą osobę, dzieci z reguły nawet jak wędkują gratis. W tym roku już z tego co słyszałem ładne karpie połapali sum się trafił także warto jechać

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem wczoraj, wędkarzy dużo, cena 10zł, karpie, sumy, jesiotry, karasie biorą.

Złapałem 3 karpie po ok 2kg, jeden uciekł, inni też łapali karasie sumy i karpie.

Polecam sie pobawić!

tylko mała 8mm kulka, pellet rybny najlepiej halibut, mały haczyk 14 i metoda.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.