Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na sandacze
qbassmanutd

Bełdów pod Aleksandrowem Łódzkim

20 postów w tym temacie

przynęty na sandacze   Dragpm

byłem w majówke, w tygodniu mozna lowić.Karpie sie zdarzają ,wlasnie ostatnio mi prawiewciagneło wedke do wody.Ledwo co ją złapalem, ryba wyprostowała haczyk.Najwiecej jest tam karasia, czaem trafi się ploc lu wzdręga.Ryby można wypuszczać,wejście kosztuje 5 zl.Okon i szczupak są tam szkodnikami i mozńa braćza free.Pierwszy raz łowilem na komercji.Fajne miejsce na grila i piwko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O których stawach w Bełdowie piszesz bo jest ich dużo.Kiedyś trzeba było zabierac ryby i płaciło się od wędki.Teraz oferta jest lepsza bo nie zawsze chcę zabierac ryby z łowiska.Będę wdzięczny za odpowiedź :grin:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak jedziesz do bełdowa to po lewej i prawej stronie masz stawy ,to jedziesz dalej prosto zamiast asfaltu jest piach ,wieżdzasz w las , wyjeżdzając z niego jest łaka.Jedziesz dalej i znów jest las :mrgreen: to przed lasem skrecasz w lewo i widac stawiki hodowlane.:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem 2 tyg. temu na stawie gdzie płacizz 20zł i twoja ryba. Totalne bezrybie (poza drobnicą) a brzeg strasznie oblepiony. Nie ciekawie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napiszcie, gdzie dokładnie jest to łowisko za 5zł - za wejście, gdzie drapieżniki są za free.

Najlepiej jakaś mapka, lub nazwisko/dane właściciela, żeby można było ludzi podpytać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Beldowie bylem w sobote tydzien temu i dzisiaj.

Oplaty na stawie: 20zl za max 3 kije, ryby mozna uwolnic, albo zabrac bez dodatkowych oplat. Wyniki dzisiaj mialem podobne jak tydzien wczesniej, kilka jazgarzy, drobna plotka i mini linki.

Na stawie obok przyczepy oplaty sa znacznie wyzsze: 2zl/godzina + 2zl za auto + oplata za zabierane ryby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łowisko pierwsza klasa.Występują tam głównie karpie,liny i okonie ale oprócz tego są tam w miare duże sumy,jesiotry,jażwice oraz wzdręgi nie mieliśmy z kolegami przyjemności złapać Amura,szczupaka,sandacza oraz Tołpygi, miejmy nadzieje że je też złapiemy:-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Bełdowie łowiłem dość długo i mogę powiedzieć, że owszem są tam ryby (najwięcej karpii-największy ma 10 kg) ale ostatnio słabo biorą. Jesiotra od roku tam nie złapałem tak jak i amura. Szczupaki ktoś tam łapał, ale bardzo małe. Sum, ponoć pływa osobnik o masie 16 kg. Kiedyś była opłata za parking, ale już nie ma. Aha i najważniejsze, nie mówię o stawie 20 zł za cały dzień tylko tym 2 złote za godzinę wędkowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pod Aleksandrowem Łódzkim łowię ( jak już kiedyś psiałem) w nowym Adamowie. Można tu trafić naprawdę na dorodne sztuki. Sąsiad obok wyłowił kiedyś pięknego sandacza, na moje oko ok. 3 kg. Mnie się jeszcze to nie udało, za każdym razem wyciągam płocie, czasem okonia, kilka leszczyków, ale jestem pełen nadziei, bo wiem, że w ich stawach kryją się naprawdę niezłe sztuki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj bylem, ale robala nie pomoczylem.

Staw "na godziny" oblepiony moczykijami, staw "zwykly" suchy.

Spuscili wode i maja go czyscic, otwarcie zaplanowane jest na week majowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bylem przejazdem w tygodniu. W stawie "zwyklym" nadal brak wody. Natomiast w tym, ktory byl na godziny, wprowadzili oplate 10zl za dzien. Cennik za ryba/kg jest wywieszony na nowym drewnianym domku, ktory powstal w miejsce starej przyczepy kempingowej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz