Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Uszwica - ktoś łowi?


MisterDexter

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

trudno, jakoś nie będę płakał z tego powodu :) kolego stefku nie piszę bzdur i nie panosze się na forum, jak będziesz miał choćby połowę postów co ja to pogadamy ;) i życzę abyś swoimi postami pomógł choćby jednej osobie, a nie wywoływał niepotrzebne spory ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to , że nie będziesz płakać oznacza, że jesteś wielki twardziel :roll: , a piszesz przeważnie bzdury i to nie tylko tutaj, wtórując swojemu równie taktownemu koledze nemo999.Za Twoje niegrzeczne zachowanie , tatuś powinien cię ostro skarcić, o co będe go prosić jak będe przejeżdżać koło twojego domu w Gnojniku..nie wiem kto cie wpuścił do Krakowa..lepiej nie wychylaj nosa z nad pięknej Uszwicy w twojej rodzinne wsi..:(, aa Należysz do SSR ?:), nie lepiej w twoim wieku latać za pannami , wypić piwko z kolegami..niż zajmować sie kontrolą? chyba, że tym sposobem starasz się dowartościować, przecież najłatwiej wtedy komuś dokopać , a to lekarstwo na kompleksy , przeważnie to kompleks małęgo ptaszka..jak mówią lekarze..Nie dziękuj za rady..:) masz to za free..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w krakowie 5 lat sudiowałem, teraz wróciłem w rodzinne strony, kompleksów raczej nie posiadam, mam dziewczynę z którą zaręczyłem się w sylwestra, na kawę do rodziców nie zaproszę, ale do koła PZW w Brzesku wpadnij, jak najbardziej, ew. w Bochni, a jeśli te lokalizacje nie odpowiadają to zostaje Kraków, będę tam końcem stycznia, więc pod siedzibą pzw zwierzyniec możemy się spotkać, a może tak na walne kolega zawita i przedstawi jakieś ciekawe propozycje ?? ??

zapewne nic z tego nie będzie, ale ludzie w Twoim wieku tak podobno już mają, i ta niechęć do wszelkich instytucji mogących wędkarza kontrolować :) coś po czasach ZOMO-wców jednak w podświadomości pozostaje w głowach ludzi, którzy albo obrywali albo co gorsze brali w tym czynny udział, przykre ale prawdziwe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha w moim wieku mówisz mamy niechęć..może i mamy..ale all co mamy podyktowane jest rozumem i doświadczeniem, my :) mamy ta przewagę, że byliśmy w twoim wieku i znamy sposób rozumowania młodych ludzi przeważnie sie tego wstydzimy bo młodość pomimo jej piękna, nie grzeszy rozumem, który z wiedzą nie ma nic wspólnego..studia mądrości cię nie nauczą..a kontrolą daj zajmować się doświadczonym jak czapelka osobom..bo to wstyd w młodym wieku kontrolować!!! i plizz nie dyskutuj..tylko pokornie przyjmij to do wiadomości:) wtedy będziesz miłym lubianym chłopcem..

PS.

może spotkać sie..:) to nie..niezależnie od terenu, to nie ta półka..ale na rybki na Rożnów np..czemu nie tym bardziej , ze ja w Iwkowej całe lato praktycznie siedzę i lubie pływac po Rożnowie, łowić smaczne !! rybki..bo tylko takie łowię i ze smakiem zjadam..są zdrowe..polecam , szczególnie te prosto z wody, bo ze sklepu już mniej ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.a kontrolą daj zajmować się doświadczonym jak czapelka osobom..bo to wstyd w młodym wieku kontrolować!!!

I dla tego w Polsce jest jak jest ... może jak obecne młode pokolenie zacznie brać sprawy w swoje ręce coś się zmieni .... bo twoje podejście jest delikatnie mówiąc niesmaczne... tak samo jak leszczyki z tasiemcem z Rożnowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha słuszna uwaga fishfighter :) jeśli my nie weźmiemy sprawy w swoje ręce, to nasze dzieci mogą nie mieć okazji złowić pstrąga i lipienia.

Stefku my młodzi, mamy nad wami tą przewagę że nam się po prostu chce coś robić, a nie tylko jęczeć że źle w kraju się dzieje i ryb coraz mniej, bo lodówkę da radę domknąć.

na rybki możemy się umówić na Uszwicy albo na Białą Tarnowską (nigdy tam nie łowiłem a mam zamiar się wybrać, więc podjadę do Iwkowej po Ciebie :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Macko..trzymam cie za słowo, też na Białej nie łowiłem ..przy okazji powyjaśniamy sobie niektóre sprawy.. bo to klepanie :( rodzi za dużo agresji..poprostu ..często sie nie rozumiemy, źle interpretujemy swoje wypowiedzi..stwarzamy niepotrzebnie jakieś granice:) młodzi kontra starzy co jest wg.mnie bzdurą..może i ja to robię..podświadomie..zrobi się tylko cieplej..to cię przeegzminuje :) MŁODY :)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam , ostatnio zauważyłem coś niepokojącego . W miejscu budowy autostrady A4 w miejscowości Sterkowiec prawdopodobnie wypuszcza się szambo z pobliskiej budowy do Uszwicy. Jeżeli ktoś ma możliwosc może też to sprawdzic. Widzialem sytuacje z pociagu wiec na 100% nie jestem pewien ale tak to wygladalo ( dodatkowo świadczył o tym nieprzyjemny zapach ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi niedobrze. Ja niestety jestem 300 km od uszwicy :(. Jak masz możliwość powiadom PZW w Brzesku i opisz dokładnie miejsce.

Witam , ostatnio zauważyłem coś niepokojącego . W miejscu budowy autostrady A4 w miejscowości Sterkowiec prawdopodobnie wypuszcza się szambo z pobliskiej budowy do Uszwicy. Jeżeli ktoś ma możliwosc może też to sprawdzic. Widzialem sytuacje z pociagu wiec na 100% nie jestem pewien ale tak to wygladalo ( dodatkowo świadczył o tym nieprzyjemny zapach ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,

rzeczywiście wygląda to bardzo podejrzanie. Ja przed chwilą napisałem do PZW Tarnów - ale dobrze by było, jak będziesz Ty albo ktoś z czytających w okolicy, zrobić zdjęcia i im to przesłać. Zastanawiam się czy nie napisać do władz sterkowca.

Dziś znowu widok na Uszwice w podejrzanym miejscu , Wygląda to fatalnie , tak jakby szambiarki nie dośc że wylewały scieki do rzeki to jeszcze pobierały wode , jest zrobiony zjazd do rzeki ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z forumowiczów mógłby podjechać???

Fishfigher - a mógłbyś dokładnie opisać na ile to możliwe gdzie to jest? może użyj google earth i wyznacz mniej więcej pozycję GPS.

Własnie problem w tym , że nie mam możliwości ani podjechac na miejsce ani zrobic zdjec - całości widzialem tylko z pociagu niestety .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

napisałem też do osoby związanej ze Sterkowcem prowadzącym stronę o tej miejscowości. Z PZW Tarnów - cisza. Szkoda, że forumowicze, którzy tak dramatycznie pisali o Uszwicy, tyle pisali ze sobą i uprawiali szermierkę słowną, teraz milczą.

50.002843,20.708864 wystarczy wpisac w google i miejsce jak na widelcu . Na dzien dzisiejszy jedyne co moge zrobic , jak ktos moze to sprawdzic to bede wdzieczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobry znak. choć jeśli to szambiarki, to spuszcza, potem woda przepłynie i jakims czasie nie bedzie znac raczej. tak czy siak dzieki za info. ja jeszcze tą drogę bym sprawdzil o ktorej pisal fishfighter - jesli spuszczali syf z jednego miejsca, na pewno są tam slady.

pisałem na gg z kolegą który mieszka poniżej Sterkowca, i twierdzi że nie zauważył nic niepokojącego w postaci śniętych ryb czy zanieczyszczonej wody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.