Skocz do zawartości
tokarex pontony

rzeka Ślęza


drop1985

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

To może i ja dołączę się do tej zacnej grupy. Slęza przepływa prawie przez moje podwórko ale jest rzeką przeze mnie niedocenianą. Częściej obserwuję spławiające się duże ryby niż łowię, może czas to zmienić motywacja jest duża. :smile: Na imię mam Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dobra, skoro wszyscy, to i ja się skuszę :) Ciężko będzie bo najbliżej mam do odcinka poniżej tamy, ale niech będzie moja krzywda ;) ... na wysokości stadionu łowiłem trzy razy i wyciagnąłem "całe" dwa okonki i 40 cm szczupaczka .....bida panie, bida ...

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jaceen

2. bacyk

3. gryzon

4. Marienty

5. GuCeK

6. carloss83

7. Rumbler

8. jacolan

9. Ventus

10. bjpol

Widzę, że ten sezon zaczyna być mocno obsadzany.

Robi się ciekawie.

Panowie, wszyscy jesteśmy tutaj sędziami-gospodarzami.

Chętni mogą w każdym momencie dołączyć. Pamiętajcie (ci jeszcze niezdecydowani),

żeby zgłosić rybę do punktacji, to zapiszcie się do listy przynajmniej dzień wcześniej, przed dokonanym połowem.

Na początku roku wspomnę coś o upominkach dla najlepszego wyniku za I turę.

Na koniec sezonu, to może być tradycja, że zwycięzca otrzyma jakiś wędkarski gadżet od pozostałych uczestników. Nie traktujmy tego jako obowiązek.

Przede wszystkim efektownej rywalizacji życzę.

Ja ósmego będę już chyba miał znaczki na nowy sezon.

Jak pogoda pozwoli, to kto wie? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od samego początku rywalizacji obserwowałem zmagania szanownych kolegów z wielką sympatią. Mimo, że głównie łowię na Odrze i na Oławce (najbliżej mam w okolice Parku Wschodniego) postanowiłem dołączyć się do zmagań. Na Ślęzie byłem dotąd tylko trzy razy, zobaczyć na własne oczy jak wygląda ta rzeczka i też spróbować złowić klenia. Złowiłem jednak na spinning tylko kilka okoni. Na szczęście teraz okonie też będą liczyły się do punktacji :wink:

Dopisuję się do listy:

1. jaceen

2. bacyk

3. gryzon

4. Marienty

5. GuCeK

6. carloss83

7. Rumbler

8. jacolan

9. Ventus

10. bjpol

11. boseib

12. andrutone

Do zobaczenia nad wodą :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mieszkając we Wrocławiu i nie dopisać się do listy zapalonych wędkarzy - grzech! Zatem i ja zgłaszam swoja osobę z Nr 13 . Do zobaczenia nad wodą.

Pozdrawiam

Tomek

Dopisuję się do listy:

1. jaceen

2. bacyk

3. gryzon

4. Marienty

5. GuCeK

6. carloss83

7. Rumbler

8. jacolan

9. Ventus

10. bjpol

11. boseib

12. andrutone

13. tollos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Aby zachęcić jeszcze niezdecydowanych wybrałem bonusy dla zwycięzcy wiosennej rundy.

Koszulka z logo portalu (rozm. M) i przynęta firmy Hunter ze sklepu haczyk.pl,

plus dowolnie wybrany wobler z prezentowanych na zdjęciu. Wybór może się zmienić, raczej na korzyść:)

A że biorę udział, to w przypadku mojego prowadzenia, nagrody zabierze kolejna lokata.

Nie ma co trzymać gadżetów. Do końca roku może jeszcze coś się wymyśli.

normal_P1140972.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem dziś zainaugurować nowy sezon. Wybrałem się nad Ślęzę do miejscowości Ślęza, mając nadzieję że może wpiszę coś do tabeli jako pierwszy. Stan wody dość podniesiony, płynie kawa z mlekiem, prawie przy każdym rzucie wyciągałem jakieś farfocle z wody.

thumb_DSC05645.JPG

Trzy godzinki nie przyniosły żadnego brania. Ale sezon rozpoczęty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Śleza wygląda był ktoś z uczestników może dzisiaj? Stan woty itd.?

Spacerowałem dziś z psiakiem około godzinki wzdłuż "swoich" miejscówek. Woda mętna i podniesiona ze względu na opady i roztopy. Bobry nie próżnują. Stworzyły kilka fantastycznych spowolnień nurtu oraz zawad, które niebawem mogą się okazac wspaniałymi stanowiskami kleni. Póki co muszę się obejść smakiem. Nie mam jeszcze znaczków :(

andrutone - znajome miejsce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zachęcić jeszcze niezdecydowanych wybrałem bonusy dla zwycięzcy wiosennej rundy.

Koszulka z logo portalu (rozm. M)

O kurde! O kurde! Mój rozmiar! Przypadek ?! Nie sądzę... :cool::grin:

Witam! Dobra zachęta:),a jak tam Śleza wygląda był ktoś z uczestników może dzisiaj? Stan woty itd.?

Wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli polecam stronę:

http://monitor.pogodynka.pl/hydro/map#/Odra_do_Bobru

Kartę opłaciłem. Na rybach już byłem. Jeśli jednak chodzi o Ślęzę to tylko częste spacery z psem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem dziś zainaugurować nowy sezon. Wybrałem się nad Ślęzę do miejscowości Ślęza, mając nadzieję że może wpiszę coś do tabeli jako pierwszy. Stan wody dość podniesiony, płynie kawa z mlekiem, prawie przy każdym rzucie wyciągałem jakieś farfocle z wody.

Trzy godzinki nie przyniosły żadnego brania. Ale sezon rozpoczęty :wink:

Ja również w sobotę zachęcony ładną pogodą rozpocząłem sezon na odcinku od mostu nad A4 do Partynic. Wrażenia takie jak kolega, olbrzymia ilość liściu, łodyg, patyków i innych śmieci. 3 godziny trudnego i bezowocnego wędkowania, ale sezon rozpoczęty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie spodziewałem. Sporo nas:)

Mam nadzieję, że jeszcze dołączą koledzy z poprzedniej edycji.

Jak pamięcią sięgam, to jako pierwszy deklarował udział w następnych zmaganiach mza.

I to jemu powinien przypadać pierwszy numer zgłoszenia na liście.

Jednak wolę, żeby chętni sami się wpisywali.

Ja jednak w piątek będę miał znaczki i jak pogoda pozwoli,

to zacznę sezon na Ślęzie po niedzieli.

Słyszałem:), że do boju są szykowane Paladiny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie spodziewałem. Sporo nas:)

Jeszcze sezon zabawy i będzie o nas głośno w lokalnej prasie :) Jak mawiał klasyk:

"- Teraz to się proszę Pana zacznie: autografy, wywiady..."

Informacje o naszej rywalizacji dotarły również do mojej żony. Specjalnie na tą okoliczność postanowiła stworzyć LOGO "Ligi Ślęzy", które niebawem uwieczni na koszulce T-Shirt. Myślałem, że znamy się na wylot, a tu takie miłe zaskoczenie - partycypuje w mojej pasji :)

Słyszałem:), że do boju są szykowane Paladiny:)

Ja wykorzystuje wietrzne i zimne wieczory na struganie swoich kilerków o przewrotnej nazwie - Fingerki ;)

Ferie zimowe spędzam z dala od pracy, więc niebawem rozpoczne Ślęzańskie wędrówki ;) Do zobaczenia nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w nowym roku. Zapewne jak każdy mam apetyt na dobry wynik i zdobycie szczytu tabeli. :mrgreen:

2 tyg bez dreptania po grząskich brzegach wrocławskich rzeczek to koszmar, więc jutro skoro swit (od 10-tej otwarte) do kasy, haracz opłacam i biegnę pomieszać troszkę w konkursowej rzeczce, a nuż widelec padnie ten pierwszy kleniozaur ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, byłem dzisiaj 2 godz. jeszcze troche zbyt błotniście i bez brań. Jedyne co zaobserwowałem, że na bystrzach wyskakiwały małe kropki. Czekam tylko na niższą wodę i wierzę, że będzie dobrze :) Dzisiaj już naprawdę zapachniało wiosną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.