Skocz do zawartości
tokarex pontony

rzeka Ślęza


drop1985

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

1. jaceen

2. bacyk

3. gryzon

4. Marienty

5. GuCeK 34 cm (pkt)

6. carloss83

7. Rumbler

8. jacolan

9. Ventus

10. bjpol

11. boseib

12. andrutone

13. tollos

14. Marcin_lca

15. kamionki

16. maniu394

17. lechur1

18. PPu88

19. mza

20. Booseib

21. rintindump

22. michalvcf

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zdawać relacje! :smile:

Ja może w tygodniu spróbuję coś w wodzie pomieszać.

Pamiętajcie, że prócz dążenia do zwycięstwa mamy do pobicia wynik 101 pkt. ustanowiony w poprzednim sezonie przez Marientego.

Średnio wychodzi po 34cm na rybę.

Jeszcze przyszło mi coś do głowy.

To przemyślenia na przyszłość. Jednak to może być rozwiązanie, by na dole tabeli też było ciśnienie. :smile:

W czym rzecz.

W przyszłym sezonie można by zamknąć ilość uczestników na 1-ej liście w liczbie 15-20.

Wszyscy zajmujący pozycję poniżej 15-20 miejsca z automatu wskakują do drugiej listy.

Nie nazywałbym pierwszą czy drugą ligą. Przecież z drugiej listy wędkarze mogą wynikami być lepsi od pozostałych.

Żeby nie trafić do drugiej listy wędkarze z dołu tabeli będą mobilizowani do poprawiania wyników.

Analogicznie, aby wskoczyć do listy 1-ej trzeba by zająć odpowiednie miejsca w drugiej.

Oczywiście to przemyślenia na wyrost. Może ilość chętnych do udziału w rywalizacji już wielu nie przybędzie. Jednak jak nam lista się rozrośnie, to w przyszłym sezonie będzie warto o tym podyskutować.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem do domu. Na bardzo sympatycznym spotkaniu byli: Gucek, Maniu, Bacyk i ja. Bardzo się cieszę, że was poznałem koledzy i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz nad wodą. Po naszym pożegnaniu łowiłem jeszcze pół godziny, ale nadal bez efektów. Na koniec sprawdziłem jeszcze temperaturę wody - i to obiema nogami - słoneczko rozmroziło trochę błotka z wierzchu... Była dosyć zimna, nie dziwię się że rybom się nie chce brać :wink: Gratulacje dla Bacyka, który dał radę dziś skusić klenia. Chyba ze jeszcze coś dołowiliście później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje :) Ważne, że ręka rybą śmierdzi, a wymiar... bez znaczenia ;) Z GuCkiem podjechaliśmy jeszcze na jego miejscówkę, która swoją drogą jest świetna, zarówno jeśli chodzi o samą wodę jak i otaczającą ciszę. Miałem jedno delikatne szturchnięcie i na tym koniec. Dzieki za spotkanie, miło było poznać, wspólnie się pośmiać i mam nadzieję, że do rychłego zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę.. szkoda że nie sprawdziłem wczoraj forum bo bardzo chętnie bym dołączył do spotkania. Ja wybrałem się około godziny 11, właśnie odcinek od toru wyścigów do autostrady. Jedno naprawdę mocne branie(zdaje mi się, że szczupak). Na całe szczęście sam się wyczepił. Od tamtej pory nic.. bilans taki, że na sam koniec (nie licząc straconych przynęt) złamałem szczytówkę.. :???: brzeg slęzy jest złośliwy na tym odcinku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj pierwszy raz na ślęzie:) i udało mi się poznać bacyka. Ligę śledzę od listopada i w życiu nie myślałem że ta rzeczka jest taka łowna. no co tu dużo pisać. Bez efektów dzisiaj ale to miał byc spacerek z rekonesansem rzeczki. do zobaczenia nad wodą I proszę o dopisanie mojej skromnej osoby do zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jaceen

2. bacyk

3. gryzon

4. Marienty

5. GuCeK 34 cm (pkt)

6. carloss83

7. Rumbler

8. jacolan

9. Ventus

10. bjpol

11. boseib

12. andrutone

13. tollos

14. Marcin_lca

15. kamionki

16. maniu394

17. lechur1

18. PPu88

19. mza

20. Booseib

21. rintindump

22. michalvcf

23.kuras

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, tylu spiningistów to Ślęza chyba jeszcze nie widziała :)

Co prawda nie kręci mnie rywalizacja, ale chętnie poznam fanów tej rzeki. Niektórych to już poznałem nad jej brzegami :)

1. jaceen

2. bacyk

3. gryzon

4. Marienty

5. GuCeK 34 cm (pkt)

6. carloss83

7. Rumbler

8. jacolan

9. Ventus

10. bjpol

11. boseib

12. andrutone

13. tollos

14. Marcin_lca

15. kamionki

16. maniu394

17. lechur1

18. PPu88

19. mza

20. Booseib

21. rintindump

22. michalvcf

23. kuras

24. peekol

Pozdrawiam, życzę sukcesów i do zobaczenia nad wodą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się, że najbliższe dni będą nieco chłodniejsze.

Temperatura w dzień może spaść nawet poniżej -5*C.

Pomiary temperatury Ślęzy to okolice 2*C.

Bywało, że w połowie marca trafiały się kleniki blade jak ściana i oblepione pijawkami.

Przyklejone gdzieś do dna reagowały tylko na przynęty podane dokładnie pod pysk.

Tak więc o rybkę będzie teraz trudno.

Ale, może "kropki" będą dopisywać? Taki oficjalny najlepszy wynik, to ustanowił GuCek (36cm). A nieoficjalnie trafiały się jeszcze większe. Ciekawe, kto przełamie pierwszy 40-chę z ryb branych do rywalizacji?

No i Panowie, czas pomyśleć o zlocie :)

Myślę, że i tak w tygodniu będziemy się spotykać, już chyba nie da się tego uniknąć:),

ale na przełomie lutego i marca można by się spotkać w większym gronie.

Później rozejdziemy się po Odrze, Widawie i innych łowiskach i może być o to trudniej.

Propozycje terminu i miejsca w temacie http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=271581#271581

ale chętnie poznam fanów tej rzeki

Prawie połowę z listy już miałem przyjemność poznać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc o rybkę będzie teraz trudno.

Święta racja.

GuCeK zaliczył ładnego klenika, rozjuszył forum i nastąpiło pospolite ruszenie w kierunku Ślęzy :grin: . Ja też się skusiłem i dzisiaj korzystając z dnia wolnego zaliczyłem 4h biczowania wody. Oczywiście bez kontaktu z rybą. Trochę przynęt przerzuciłem (przynajmniej obyło się bez strat). Wniosek z wywodu taki, że trzeba jeszcze zaczekać. Dobrze jednak pójść, trochę zmarznąć i ostudzić emocje bo się człowiekowi wydaje, że już nie wiadomo jak dobrze biorą hehe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jaceen

2. bacyk

3. gryzon

4. Marienty

5. GuCeK 34 cm (pkt)

6. carloss83

7. Rumbler

8. jacolan

9. Ventus

10. bjpol

11. boseib

12. andrutone

13. tollos

14. Marcin_lca

15. kamionki

16. maniu394

17. lechur1

18. PPu88

19. mza

20. Booseib

21. rintindump

22. michalvcf

23. kuras

24. peekol

25. Boralus

Do zobaczenia nad wodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jaceen

2. bacyk

3. gryzon

4. Marienty

5. GuCeK 34 cm (pkt)

6. carloss83

7. Rumbler

8. jacolan

9. Ventus

10. bjpol

11. boseib

12. andrutone

13. tollos

14. Marcin_lca

15. kamionki

16. maniu394

17. lechur1

18. PPu88

19. mza

20. Booseib

21. rintindump

22. michalvcf

23. kuras

24. peekol

25. Boralus

26. DAZ

to ja tez sie przylacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj pierwszy dziewiczy wypad na Ślęzę! Wytypowane miejscówki okazały się na miejscu całkiem atrakcyjne szkoda że pogoda nie dopisała. Ot taki to Wrocław na psiaku słońce a na Ślęzie śnieg(. Wynik to dwa puknięcia dla (optymisty), dla (pesymisty) dwa kontakty z białą rybą w dołku zimowym. Moje wrażenia całkiem fajna rzeczka. Szkoda, że muszę całe miasto przecinać by połowić. Więc moje szanse w lidze są małe. Brak czasu odległość to moje słabe strony. Do zobaczenia nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.