Skocz do zawartości
tokarex pontony

rzeka Ślęza


drop1985

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Targowa na SFP Raczkowala i była zarezerwowana dla nas więc tłumów nie było a w Piąteczek będzie tłum ;)

Jestem za REJS PUB 

Dobry i tańszy browar a na tłumy bym nie liczył w zeszłym roku było 15 chłopa i myślę że maks do 20 typa dobijemy maksymalnie :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknięcie sezonu 2016! Po wpisie jaceena od razu wiedziałem na jakiej wodzie zamknąć wędkarski 2016 rok. Dodatkowo miałem okazję przetestować świeżo nabytego kija i prezent w postaci aparatu no i w końcu poustawiać nowe gąsieniczki.

large.20161231_164534.jpg

Aparat nic specjalnego jakaś używka odziedziczona;) Zaraz się okaże czy się sprawdził. I ruszyłem około 11.00.

Nad wodą spotkałem nieznany mi samochód. Zatrzymałem się na moście.large.20161231_113842.jpg

Myślałem,że wypatrzę znajomego wędkarza. Pojechałem dalej. Żywej duszy tu nie widziałem. Ale jak się okazało to był Danek. Który do mnie dojechał na drugi most i razem ruszyliśmy powalczyć.

large.PC310196.JPG

 Danek w akcji! Nie było łatwo ja najpierw poustawiałem gąsiorki. Potem wyjąłem już inny arsenał+jigi od borysa:)

large.PC310198.JPG

Prawdę mówiąc  liczyłem na okonie;)  Woda trudna. Przy brzegach lód. Piękna natomiast pogoda! 

Kijek świetnie się zachowywał. Jedyne to muszę się nim nauczyć rzucać:( Bo to nie 2.7-2.4 którymi dotychczas łowiłem. Miałem zaczep myślałem,że ryba wtedy poczułem jego pracę. Super.

large.PC310201.JPG

  Danek nie poddawał się!  Męczyliśmy różne miejsca. Poszliśmy w górę rzeki.

large.PC310204.JPG

A tam spotykam miejsce gdzie przed nami musiał już być jakiś drapieżnik. 

large.PC310205.JPG

Resztki głowy i dzióbek kaczki leżał tuż obok:(

Pomyślałem-co tu się wydarzyło???

large.PC310206.JPG

.....obok kaczki świeże łuski??? Czyżby kaczka jadła rybkę, a od tyłu coś ją dopadło? 

Pies? Lis by ją zjadł lub zabrał pewnie? A to coś jedynie odgryzło łeb i tak ją zostawiło. Masakra! Poszedłem dalej w góę.

 I tak Danek jednym brzegiem. Ja drugim w górę.

large.PC310208.JPG

Niestety nie udało nam się dzisiaj. Ale bardzo fajny dzionek nad słoneczną Ślęzą!

large.PC310213.JPG

Wszystkim fanatykom wędkarskim życzę dzisiaj udanej zabawy! A w przyszłym roku samych udanych wypraw i poprawiania swoich umiejętności nad wodą!!!

Pozdrawiam!!! I Do zobaczenia już w styczniu.

jacolan

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie szampanskiej zabawy Wam dziś życzę i samych wieeelkich okazów w Nowym Roku. Jacki podziwiam Was za wytrwałość.😊 Do zobaczenia, może i mi się uda przybyć na spotkanie. Pozdrawiam Marcin

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacolan ładnie opisał ten dzień, było fajnie, pogoda dopisywała, ale rybki za to protestowały. W takich warunkach ciężko coś wyhaczyć. No nic oby ten nowy rok przyniósł jak najowocniejsze żniwa. Tego życzę wszystkim i oczywiście sobie. W tym sezonie mam zamiar czynnie uczestniczyć w lidze, ale jak będzie to czas pokarze. Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Budek napisał:

Dzisiaj zaliczyłem pierwszy wypad na naszą małą ślumpe nie będę sie rozpisywał bo nic sie nie działo kontaktu z rybkami brak ale takie są początki 😁

Długo bez ślumpy nie wytrzymałeś hehe. Chciałbym mieć takie zacięcie i chyba kiedyś miałem. W rodzinie uważają mnie za wariata co na ryby w każdą pogodę pójdzie. Muszę siłą nakazać rodzinie czytanie haczyka, wtedy uznają mnie za w miarę normalnego :wink: . Założę się, że pierwsza ryba trafi Ci do tabeli jeszcze w styczniu (o ile temp wody pójdzie w górę bo teraz przy <1st.C ryba śpi).

Co do spotkania to na bank będę.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowiło sie w gorszych warunkach a w domu tez uznają mnie za wariata a żona mówi że jestem uzależniony i kiedyś wyślę mnie na leczenie 😂 Ale na wędkarstwo nie ma wszywki 😜Jutro zapowiadają mocne wiatry ale kto wie może mnie gdzieś poniesie 😛Wole zmarznąć nad wodą niż spocić sie przy odkurzaczu 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.