Skocz do zawartości
tokarex pontony

rzeka Ślęza


drop1985

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Godzinę temu, Odys80 napisał:

Jak ktoś już trafił to możesz podać

@peekol Absolutnie nie podawaj jeszcze. Jak się poprawny wynik zdubluje to zrobimy spotkanie nad wodą gdzie komisyjnie podzielimy tego wobka na 2 (lub więcej) części :D

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..................a na Bystrzycy wczoraj 3 godz i dwa puknięcia bez ryby:(

Pozazdrościć bo w tę pogodę coś złowić to sukces, rybki szykują się do mrozów i nie chcą brać, nawet u mnie na stawie, bolenie szalały parę dni temu, a od 2 dni cisza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Darek 1 napisał:

nie chcą brać

Biorą. Nie tak, jak w lutym, ale za to większe się trafiają;)

8 godzin temu, Marienty napisał:

zrobimy spotkanie nad wodą gdzie komisyjnie podzielimy tego wobka

To kiedy to spotkanie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem żeby jakoś łatwo dla mnie było złowić klenia - chyba z 4-5 razy próbowałem wieczorem zanim się udało - brania mega delikane (zimowe) - jedno z 3-4 udało się zaciąć - znowu o mało nie zszedłem o kiju. 38 cm do tabelki.

kleN38Slęża(2)m2.jpg

  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają Wasze typu :D
Hmmm prawidłowy wynik już padł, ale zabawa trwa :D więc podbijam - dorzucam do puli drugiego woblerka :)

IMG_20180315_172808_male.thumb.jpg.fa0146d11eacc0b47e474a75fcda4c52.jpg

Po woblerku otrzymają autorzy dwóch pierwszych poprawnych typowań :)

Maluszek też mojej roboty, też 3cm pływający, praca drobna, energetyczna.

Wczoraj miałem wolny wieczór, a że spodziewałem się dobrego apetytu ryb przed nadchodzącym ochłodzeniem, to... skoczyłem nad Ślęzę - mam tam rachunki do wyrównania ;) W pierwszym rzucie (!) pod samymi nogami uderzył taki klenio

IMG_20180315_204959_Sleza_20180315.thumb.jpg.5eb4b8fce7d4852e3d60b72b5bfa264c.jpg

Nie taki odpasiony jak ostatnio, ale na krótkim dyszlu pohasał :) Ogólnie ryby były aktywne, ale brania jak napisał oldBolo - bardzo delikatne, trudne do odróżnienia od zaczepu o zielsko. Mimo tego udało mi się wyholować kilka, jeden fajny się spiął :/ Zaliczyłem też spacer przez most na drugi brzeg rzeki po ulubionego Sendala zaczepionego o gałąź ;) Baaaardzo fajny wieczór :D 

  • Super 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nowych propozycji nie widać, niedziela dobiega końca, czas podać ROZWIĄZANIE KONKURSU :)

IMG_20180313_212909.thumb.jpg.6b49e138e9c5c57b7b2aae6eae1084dc.jpgIMG_20180313_212919.thumb.jpg.ae151bbc56d007bcd939e657a427b2fe.jpg

Bardzo mi się podobały Wasze propozycje, jednak 50 ze Ślęzy nadal pozostaje nieosiągniętym celem :) Kleń ze zdjęcia był gruby i odpasiony ale ma... 43 cm :)

Prawidłowy rozmiar podali @Odys80 oraz @kepes53 i otrzymają po woblerku. Gratuluje dobrego i trzeźwego oka! :D

Wszystkim typującym dziękuję za wspólną zabawę :) i... oby do wiosny!

  • Lubię to 1
  • Super 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi przecież coś brać na Ślęzy ;) Dlaczego RSM nic nie wkleja !?

(próbowałem ale tak sobie - zamiast wielkiego nocnego klenia - jeden średni szczupaczek jeszcze pewno przedtarłowy bo strasznie gruby - dobrze że chociaz nie krószy od Budkowego okonia.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20180316_143004.thumb.jpg.74b764dece4fc369d60e33b9fb0daf45.jpg

Nawet jak nas zasypało śniegiem to brały :)

Ostatni tydzień były spore skoki ciśnienia i widać było odzwierciedlenie tego w aktywności ryb. We wtorek rano 5 kleni niemal z jednego miejsca a po południu ciśnienie ostro w górę i kompletna pustynia. 

Cały tydzień wyraźna aktywność tych mniejszych. 

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.