Skocz do zawartości
tokarex pontony

Młynówka


fahgrh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z was łowił na tej rzeczce i może coś o niej napisać ? Chcę się tam wybrać w sobotę (koło rudy sułowskiej) i nie wiem na co łapać i czego mogę się tam spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

W tamtym sezonie miałem okazje łowić na tej rzeczce z tym, że na odcinku w Miliczu.

Łowiłem na spinning, nastawiając się na okonie. Trochę ich połowiłem ale nie były to jakieś niewiarygodne sztuki.

Pamiętam, że kiedyś kolega z forum JEUX łowił tam ładne jazie i okonie.

Poza tym słyszałem kiedyś od spotkanego wędkarza, że można też złapać tam karasie, ale mowa tu o odcinku bliżej ujścia Młynówki do Baryczy.

Jak się przedstawia sytuacja w okolicy Rudy Sułowskiej niestety nie wiem.

Daj znać po weekendzie jak wyprawa :) Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie małe wyjaśnienie co do Młynówki odcinek Milicki troche okonia w przedziale 12 18 cm szczupaczka 25 cm odcinek ruda sułowska tutaj jest troche rybki ale bardziej białej a drapieżnika to okonek i szczupaczek ale też nie za duże okazy ale fakt lepszy odcinek niż Milicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dodam ze są to dwie całkiem inne rzeczki....Milicka zaczyna się koło jazu w Sławoszowicach-przepływa przez Milicz,zasila kombinat rybacki....i się kończy.

Sułowska - zaczyna się na jazie w Sułowie i zasuwa wiele kilometrów w stronę Żmigrodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.