Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Smrodek Dip Bogdana Bartona


daniello2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam założyłem temat gdyż po długim szukaniu na forum w/w tematu nic nie znalazłem i proszę moderatora jeśli jest gdzieś jednak taki temat niech mi nie daje ostrzeżenia bo ja nic nie znalazłem...

No więc moje pytanie brzmi czy ktoś używał już tego Smrodka??proszę podzielić się opinią gdyż zastanawiam się nad kupnem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Tak samo mam zamiar go zakupić na dniach.
A wiesz kolego czy jest on naprawdę taki skuteczny?Może ktoś z twoich znajomych już testował??

Czytałem różne opinie i zdania są podzielone (niektórzy napisali ,że to ściema). Najlepiej niech się wypowie ktoś kto tego używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodzi o to, że uzyskiwałem podobne efekty stosując ten środek jak i nie stosując. W widoczny sposób nie wpłynął na ilość brań ani na wielkość ryb. Po prostu to co pisze pan Barton o jego rewelacyjnej skuteczności moim zdaniem nie jest prawdą. Przy długotrwałym nęceniu dobre efekty można uzyskać stosując ogólnie dostępne tanie środki np. nostrzyk, kolendra, wanilia. A co do jego skuteczności w przypadku połowów drapieżników (węgorz) w ogóle się nie sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest bardzo prosta... ten dip P. Bogdan stosuje pewnie od kilku lat na jednym i tym samym łowisku na którym również znajduję się jego przystań :) Dlatego ma takie wyniki, które pokazuje w sieci. tak jak kolega wyżej napisał zdarza się, że rybka podejdzie jednak z tego co wiem nikt nie zaobserwował zwiększonej aktywności ryb po stosowaniu tego dipu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, takie rzeczy to tylko w internecie.

Tak, produkty Bartona to ściema a Barton mimo to je produkuje i wrzuca na rynek po to by stały na półkach sklepów przez cały sezon :lol: jako ozdoba :lol: Po kilku miesiacach barton by przecież upadł.

Zanęty, atraktory, dipy, chyba każdy poprawia skuteczność tylko trzeba wiedzieć gdzie co uzyć i z czym anie że raz wlejesz coś do zanety i liczysz że nagle łowisko zmieni sie w w wędkarskie eldorado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc byłem nad wodą(Odra)i powiem że liczyłem na lepsze efekty ale muszę przyznać że leszczy(od 1 do 2kg)połowiłem.Łapałem na czerwone robaczki dip-owane w smrodku.Kolega łowił na to samo i tą samą zanętę ale nie dip-ował robala i muszę przyznać że miałem lepsze efekty:)Czyli muszę przyznać że coś w tym Dipie musi być:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kiedy wprowadzono u mnie zakaz nęcenia wypróbowałem ten smrodek do dipowania robaków i ciasta na haczyk. Miałem nadzieję, że jak ryby nie brały nikomu danego dnia, to ten środek spowoduje, że zaczną mi brać. Niestety nie miałem żadnego brania (przez kilka takich dni). Mam jeszcze całą butelkę więc trzeba to wypaprać do końca. Może zdarzy się jakiś cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wprowadzono u mnie zakaz nęcenia wypróbowałem ten smrodek do dipowania robaków i ciasta na haczyk. Miałem nadzieję, że jak ryby nie brały nikomu danego dnia, to ten środek spowoduje, że zaczną mi brać. Niestety nie miałem żadnego brania (przez kilka takich dni). Mam jeszcze całą butelkę więc trzeba to wypaprać do końca. Może zdarzy się jakiś cud.

Nie ma co liczyć na jakieś cuda, Bogdan Barton osiąga fantastyczne wyniki, ponieważ ma czas systematycznie nęcić grubą zanętą. Codziennie jest nad wodą i doskonale zna się na tym co robi, obserwuje, notuje, nęci to jest podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

działa jak każdy dodatek do zanent lub dip czyli jeżeli systematycznie nie karmisz to na efekty z marszu nie masz co liczyc ,a czy przyzwyczaisz rybki do bartona za 50zł czy do melasy za 10zł lub do przyprawy piernikowej za 5zł to już twój wybór ,ogólnie jak wszędzie połowa wartości to nazwa i reklama ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

Odnośnie smrodka.Jestem wędkarzem z dwudziestoletnim stażem i nastawiając sie na leszcza nie używam smrodka, tylko -wanilia,kolendra,przyprawa korzenna.Bogdan Barton używa smrodka ,bo to jego wytwór.Tak więc to jest jego chleb i z tego żyje. I wielki szacun dla niego.Ale z mojej obserwacji pana Bogdana przypominam ,że kilka lat wcześniej o smrodku nikt nie słyszał.Bodzio zanęcał dużo,grubo i też miał efekty.Stosował typowe dostępne zapachy spożywcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dano
W zeszłym roku też zetknąłem się z tym dipem.Żadnych rewelacji,najpierw trzeba go rozpuścić w wodzie i dopiero lać do suchej zanęty.Sam wlany do zanęty robi kluchę.

Ja lałem dopiero jak rozrobiłem zanętę - nie robi kluch.

Na razie nie mogę potwierdzić skuteczności - robiłem kilka prób. Lato, jesień i teraz zimą również. Zrobiłem dwie dziury w leszczowym miejscu. Oddalone od siebie parę metrów. Jak ryby nie brały, to nie brały. A jak brały, to jednak lepiej w tej dziurze bez smrodka. No jakoś nie zatrybiło na moich wodach. Ale nie skreślam jeszcze ostatecznie, bo mam go jeszcze trochę. Idzie wiosna - zobaczymy jak wypadną testy na płociach. Również będą nęcone dwa miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Kupiłem od Bogdana Bartona Koncentraty: Róża oraz Korzenny

http://www.bogdanbarton.pl/sklep/9-koncentraty

cena 13,99zł

Dla porównania postanowiłem kupić 2 olejki zapachowe Vera-Nord, również Róża oraz Korzenny.

http://allegro.pl/100-natura-olejki-12ml-olejek-roza-i3080780135.html

http://allegro.pl/100-natura-olejki-12ml-zapach-olejek-korzenny-i3080781810.html

Cena 5-6zł zależy od sprzedawcy.

rozat.jpg

Jak dla mnie zapachy są identyczne. Cena jeśli liczyć od pojemności to na plus dla koncentratów Pana Bogdana (bo tam trzeba 4 butelki na 50ml)

Pojemność u Bogdana Bartona 50ml, olejki 12ml.

Na plus olejków przemawia zamontowany w buteleczce skraplacz, a w produkcie Bogdana Bartona go nie ma. Zapach jest na tyle intensywny ze na pewno wystarczy dosłownie kropelka czy dwie. Identycznie jak poleca to Pan Bogdan, więc skraplacz bardzo ułatwia.

Co do całkowicie identycznej intensywności zapachu nie mogę mieć pewności ale obydwa są bardzo mocne. Bo może być również tak że koncentraty Pana Bogdana to jest to samo tylko z czymś rozrobione lub poprostu Pan Bogdan ma tańsze źródło do brania tego w dużych ilościach. To takie moje pierwsze spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.