Skocz do zawartości
tokarex pontony

Problem z Plecionką


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kilka miesięcy temu zakupiłem plecionkę: "Spider Wire EZ BRAID. Podczas wczorajszego łowienie kiedy było albo branie albo zaczep i mocniej pociągnąłem cała nawinięta plecionka przesuwała się o nawet kilka obrotów. Chodzi o to że chyba się ślizga na tym kołowrotku. Nie wiem co mam robić. Teraz szykuję się na wieczorny wypad na Szczęśliwice w poszukiwaniu szczupaków i zależy mi na czasie. Proszę o szybką pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam, też miałem tę plecionkę i jeśli chodzi o jakość to u mnie się sprawdziła, ale miałem ten sam problem i okazało się że trzeba na szpulę nakleić kawałek taśmy samoprzylepnej bo plećka się po prostu ślizga.po wykonaniu w/w czynności nie było żadnych niespodzianek.Zresztą nauczony doświadczeniem przy każdej plecionce daję coś pod spód,a łowię tylko na plećki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po ponownym nawinięciu plecionki na szpulę kłopot się, że tak powiem- zredukował.

Jak dostanie wody to będzie się kręcić na szpuli. Odwiń ją jeszcze raz i naklej na szpulę taśmę izolacyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię. Wielkie dzięki ;) Wczoraj byłem (niestety ok 19) na Szczęśliwicach.. Jednak bez efektów... Wydaje mi się że coś źle robię. Muszę popytać wśród znajomych czy ktoś nie pokazałby mi jak to się na początku robi :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psulek

Najskuteczniejszą metodą na obracający się nawój plecionki jest danie kilku (9-10) metrów żyłki na podkład. Tąśma będzei się sporawdzać przy lżejszych zastosowaniach, ale na mocnych zestawach podkład jest pewniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.