Skocz do zawartości
tokarex pontony

klips szybki montaż


pawelw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie używam często klipsów do szybkiego montażu przyponów, zawsze wiaże oczko na przyponie do montażu i zakladam na klips, zabezpieczam wszystko koszulka silikonową, nic nowego.

Teraz chce do przyponu wiazac kretlik i kretlik wsówac w klips, próbowałem i da sie to wyoknać , kretlik raczej nie ma mozliwosci spaść, problem go założyc a aby zdjąć trzeba sie nagimnastykować. Problem jest tylko w założeniu koszulki silikonowej, zbyt duże jest to połączenie kretlik plus klips.

Czy stosuje ktoś z was takie połączenie klipsa z kretlikiem bez uzycia koszulki silikonowej?

Pewne jest , ale wygląda troszkę dziwnie, duzo metalu w jednym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

pawelw, tu masz stronke do sklepu z akcesoriami do szybkiej wymiany przyponow z rurka ochronna.

Rurka ochronna z zapinka.quickchanger.

http://www.wedkarstwo-torun.pl/index.php?section=oferta&grupa=226&producent=227&kategoria=280&artykul=2681

Ja osobiscie urzywam dluzszych koszulek silikonowych okolo 6cm z firmy TB lub Chuba.

Czesto mam tez gotowe zestawy zadipowane i uzbrojone,wymiana trwa nie dluzej jak 2 min :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelw, sorki nie chuba tylko- Anti Tangle Hook Link Sleeve Silt 25szt Korda

Bardzo dobrze ukrywa klips a zarazem usztywnia przypon,co zmniejsza rezyko ewentualnego splatania sie zestawu przy dalekich rzutach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.