Skocz do zawartości
tokarex pontony

"Wodna dolina" w Pruchnej koło Skoczowa


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Witam

Byłem wczoraj na łowisku ok 6.40 i było już czynne, teoretycznie od 7.00

Łowić można na trzech stawach. Jeden większy i dwa mniejsze. W największym jest kroczek.

Opłata za wędkę 5 zł

Karp itp 10zł/kg

Szczupak chyba 16 a sandacz 17 zł/kg

Drobnica w cenie wędki.

Ludzi dość sporo, ale nie było tak źle. Co do brań to nie za ciekawie, nie widziałem żeby złowił ktoś karpia albo coś większego, natomiast całkiem fajna była zabawa z karasiami. Najlepiej brały na pinki, z gruntu i na spławik.

Ogólnie bardzo mi się spodobało łowisko, czysto itp.

Dużym minusem były dość częste wulgaryzmy(rozumiem że można sobie sypać, ale żeby na cały głoś :?: zwłaszcza że było dużo dzieci ), a co po niektórzy musieli się schłodzić w stawie.

537552_pic_0089.jpg

537554_pic_0090.jpg

537556_pic_0091.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na łowisku ok 6.40 i było już czynne, teoretycznie od 7.00

Nie wiem jak teraz, bo byłem tam tylko raz (dwa lata temu) od czasu podzielenia stawu, ale kiedyś nie było problemu z rozpoczęciem łowienia skoro świt. Brama była otwarta a rozliczenie następowało po zakończeniu łowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Spędziłem w Pruchnej cztery dni.Wędkowałem na łowisku "Wodna Dolina".

We wtorek przy wietrznej i momentami deszczowej pogodzie było kiepsko.Złowiłem dwa małe okonie i jazgarza.Miałem tego dnia pięknego karpia na kiiju ale nie wyciągłem go-żyłka nie wytrzymała :???:

W środę było zdecydowanie lepiej.Złowiłem trzy karpie(małe ok. 1kg) i cztery karasie(od 20 do 30 cm).

W czwartek podobnie trzy karpiki i cztery karasie.

W piątek nastapiło ochłodzenie co odbiło się na żerowaniu ryb i tym samym na braniach.

Tego dnia złowiłem tylko dwa małe karasie.Miałem branie szczupaka który odgryzł mi przypon.

Jako przynetę stosowałem głównie pinki,białe i czerwone robaki a także ziarna pęczaku i kukurydzę.Urzywałem zanęty uniwwersalnej z dodatkiem pęczaku i kukurydzy.

Po kilku dniach spędzonych nad tym stawem stwierdzam,iz są w nim karpie o wadze przekraczajacej 10 kg-sam widziałem jak spławiały się pod samym brzegiem.

Można złowić lina,amura,szczupaka,suma :cool:

Kolega łowiący na stanowisku obok złowił kilka linów ale wszystkie nie miały więcej niz 20cm i wróciły do wody :smile:

Nad stawem panowała przyjemna atmosfera było raczej pustawo.Najwięcej wędkarzy naliczyłem w środę-było nas wędkujących pięciu.

Jeszcze wspomnę o gospodarzach tego łowiska- to bardzo mili przyjemni ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hej witam wszystkich.Byłem wczoraj na łowisku i w ciągu 7 godzin złapalismy 13 karpi od 2,5 do 4 kg do tego duzo duzego karasia i ładne amury 12 sztuk od 56 do 80 centymetrów.łowisko fajne specyficzne dużo dobrej zabawy ale nie z ciężkim sprzętem.Zdjęcia zamieszcze za pare dni na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

witam wszystkich

Mam takie pytanie

Można już łowić w wodnej dolinie w Pruchnej? bo pogoda dopisuje nie ma mrozów i myślałem z kumplem ze sie wybierzemy na rybki ale nie wiem czy już tam można łowić wiec jak ktoś wie to nich napisze z góry wielkie dzięki pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Witam.To samo zapytanie,czy był ktoś w Wodnej Dolinie w tym sezonie

to prosimy o wrażenia z pobytu. Z nowej strony www. wynika że, można powędkować i także popływać na rowerkach i kajakach czyli pełna rekreacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam jestem tu nowy i dzisiaj po raz pierwszy na forum,chociaz sledze to forum juz od dluzszego czasu.Wczoraj wybralem sie na lowisko "Wodna Dolina" w Pruchnej.Niestety od dwoch lat lowisko dla wedkarzy ktorzy nie sa goscmi hotelowymi jest dostepne tylko od piatku do niedzieli i w swieta.Szkoda bo lowisko prezetuje sie dosyc dobrze,ale dla kogos kto chcialby powedkoac w spokoju moze byc nieciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo lowisko prezetuje sie dosyc dobrze,ale dla kogos kto chcialby powedkoac w spokoju moze byc nieciekawie

Witam. Z Twojej wypowiedzi wynika że, nad wodą niespokojnie.Czy tak dużo tam ludzi przebywa że, w spokoju nie połowi?

Pytam bo chciałbym odwiedzić to miejsce a byłem tam parę lat wstecz i nie było tak tragicznie.

A może łowiłeś tam,to się pochwal czy coś złowiłeś i na jaką przynętę.Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak najbardziej mozna sprobowc w wekend,ale kumam ze bedzie tloczno.Sam jeszcze nie probowalem,a jako emeryt mialbym czas w tygodniu,ale niestety nie mozna.Dzisiaj lowilem w Bakowie (przy dwupasmowce) i musze przyznac ze calkiem znosne lowisko,pogoda tylko troche nie dopisala ,ale i tak jeden siedmiokilowy karpik sie wycholowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

tomek1, Witam,

biorę udział w konkursie i w związku z tym pisze prace o "wodnej dolinie". miałabym do pana prośbę.. chciałabym w swojej pracy zamieścić pańskie zdjęcia z tego miejsca i prosiłabym o zgodę na ich udostępnienie w swojej pracy.. jeśli oczywiście to nie problem ;) gdyby miał pan więcej zdjęć niż te tutaj zamieszczone to proszę o kontakt ;)

gg: 21887746

z góry dziękuje i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, Witam,

biorę udział w konkursie i w związku z tym pisze prace o "wodnej dolinie". miałabym do pana prośbę.. chciałabym w swojej pracy zamieścić pańskie zdjęcia z tego miejsca i prosiłabym o zgodę na ich udostępnienie w swojej pracy..

Co to za konkurs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.