Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach? Czerwiec 2011


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj od 10 do 15 testowałem nowego spininga :P efekt : 1 okoń 13cm na Morsa 1 :P ogólnie byłem nastawiony na szczupaka ale widać nie dane mi było spróbóje następnym razem może jutro z ranka :) oczywiście okonek dalej pływa :) niestety nie mam możliwości dodawać zdjęć , ale ogarne jakiś aparat to się z wami podzielę. Póżniej do sąsiada na stawie od 16:30 do 20:00 efekt : 7 Karasi od 8 do 15cm też pływają z powrotem :razz:

Połamania! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 296
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj na swoim ukochanym jeziorku, z nastawieniem na okonie. Łowiłem na żywca na 3-5cm płotki i uklejki, efekt: sporo brań oraz 4 wyciągnięte okonki. Ogólnie była zabawa a przy okazji ochrzciłem swoją nową wędkę :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gobio Gobio, ale to był przyłów a zdjęcia nie widzę, więc po co te uwagi :roll:

Tench, gratuluję. JA jeszcze brzany nie mam na rozkładzie.

...również uważam że to najpiękniejsza polska ryba i tak gwoli przypomnienia okresu ochronnego ponieważ było coś o patelni

Tench gratulacje!!

Bez względu na okres rybka i tak trafiłaby do wody, a z tą patelnią to mnie tak naszło a propos dialogu z widzem:

- Co to? Boleń?

- Nie, brzana

- To dobrze, bo boleń niesmaczny jest!

- ...

Tench ,nie przejmuj sie kolega nie lubi hipokryzji choć sam ją uprawia , łapie za słowa i chce być sędzią moralnym tego forum. W okresie ochronnym też wyjął brzane(a może jego kompan) jako przyłów niestety nikt nie miał mu nic do zarzucenia

Dzięki za graty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z ryb, o 2:00 w nocy budzik wyrwal mnie z lozka, po tulaczce nocna komunikacja miejska docieramy z kumplem o 3:30 nad nowo odkryty staw. Jestem zawiedziony, gdyz brala sama drobnica, jedynie kumplowi sie trafil karas zlocisty ok.30cm. Do tego zmarzlismy jak nigdy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem straciłem życiówke bolenia, pokazał się, w pierwszym rzucie wziął, tak szarpał wędką na plecionce że złapałem ją obiema rękami a hamulec w shimaniaku nic zaciął się :evil:, mogłem tylko czekać co pęknie plecionka czy wędka, na szczęście złamały się dwie kotwice - najlepsze Ownery :!: Stałem tak jeszcze z 5 minut na brzegu z trzęsącymi się nogami by potem cisnąć wędką w ziemie, siąść i załamany złapać się za głowe :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem straciłem życiówke bolenia, pokazał się, w pierwszym rzucie wziął, tak szarpał wędką na plecionce że złapałem ją obiema rękami a hamulec w shimaniaku nic zaciął się :evil:, mogłem tylko czekać co pęknie plecionka czy wędka, na szczęście złamały się dwie kotwice - najlepsze Ownery :!: Stałem tak jeszcze z 5 minut na brzegu z trzęsącymi się nogami by potem cisnąć wędką w ziemie, siąść i załamany złapać się za głowe :???:

:mrgreen: To lubie , gratuluje emocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis druga nocka w tym roku na Wisełce,i nawet jakieś efekty,ale zimno strasznie było,zmarzlismy przerażliwie,efekt to sumek 96cm,wegorz +- 50cm, jaź +- 40cm,oraz konkretne branie o 02:30 , niestety plecionka niedała rady... kolega który był ze mną złowił pieknego wegorza 94cm. Ogólnie było fajnie gdyby niebyło takiej piździawicy

Wszystkie moje rybki trafiły z powrotem do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem z kumplem nad Wartą. Od godziny 3.30 no 8.00 złowiliśmy 5 szczupaków moje 52 i 60 cm kumpla 50 54 i 61 cm.... jak na naszą Warciołke wynik rewelacja. ciekawe że nie było brań ryb niewymiarowych których jeszcze nie dawno w tym miejscu było zatrzęsienie. nareszcie udało sie troche połowić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu Szczecin prowadzi :razz:

ja zatem podsumuje moje dotychczasowe sukcesy w czerwcu:

3,4,5,6,7,10 czerwca bez brania :lol:

11 czerwca mały bolek i mały szczupak ( oba ok 45cm)

12 czerwca kolejny miły spacer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spining na "pawich oczkach"w okolicach Głogowa od 19 do 21 efekt 3 szczupaczki 40,43 i 25 jeden ok.50 odpiął się pod nogami jeden w oddali(wszystkie brania w jednym miejscu) i do tego sporo puknięć ogólnie wypad fajny ale duże rybki dalej nie współpracują :???: najlepsze było to że po 3 szczupaku nagle wszyscy wędkarze dookoła wyciągnęli wędki na żywca :mrgreen: ale na kilku wędkarzy tylko jeden złapał zresztą chyba nawet nie wymiarowego ale do siaty poszedł :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artech, piękne bolenie :) Gratuluję, chyba znalazłeś gniazdo ;)

Przez kilka godzin biegałem ze spinem i nic. Nie licząc niezidentyfikowanego czegoś, co po delikatnym puknięciu i kilkusekundowym holu spadło z haczyka (typuję niewielkiego sandacza)

Po raz kolejny padłem ofiarą własnej nieuwagi. Nic to, niech rośnie :P

Pozdrawiam killah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech, Gtaty :D

Dziś znów kolejny wypad na jezioro. Jak zwykle z nastawieniem na okonie. Łowiłem na żywca udało się wyciągnąć kilkanaście sztuk w przedziale 10-20cm. Ogólnie miły wypadzik bez większej rewelacji. Dodam jeszcze, że przynętą były małe płotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzinny wypad nad rzekę, pakujemy grila, prowiant itp (wędki zostawiam, bo białoryb nie współpracuje) ale w ostatniej chwili wrzucam spina ... nic jeszcze nie złapałem tą metodą to przynajmniej potrenuję rzucanie w miedzyczasie ... radość wielka, bo udało się wyciągnąć pierwszego fajnego szczupaka :mrgreen: 60cm i poczuc jak coś walczy na wędce :) potem trafił sie jeszcze pistolet 50cm ... skusiły się na algę 1 ...

84a21adab956584cgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy wypad od ponad miesiąca.(praca-delegacja) Wybrałem się nad Wisłę połazić za Jaziem/Kleniem.Efektem były 4 Klenie w przedziale 30-35cm.Jutro wypad rankiem poza Kraków, może za Boleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był tydzień mojego syna bo już wcześniej złowił suma prawie metrowego a teraz wywalił piękną bestię ważącą więcej niż on sam :)

sum153cmzowionyprzez6la.jpg

sum153cmzowionyprzez6la.jpg

sum153cmzowionyprzez6la.jpg

sum153cmzowionyprzez6la.jpg

sum153cmzowionyprzez6la.jpg

Był też i sandacz ponad 60cm również złowiony na spinning i w normalnej sytuacji była by to sensacja ale przy tym sumie wygląda na żywca :)

sum153cmzowionyprzez6la.jpg

Pozdrawiamy wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.