Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dociążyć woblera ????


sproket30

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy ołowiana taśma na kotwicy to jest rozwiązanie ? Jak wtedy z pracą woblera, ew. czy skutkuje podwieszenie łezki do górnej części przyponu ???. Ostatnio tak próbowałem to mi się wszystko plątało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Osobiście dociążałem moje mikrowoblery ołowianym ciężarkiem kulką przy tylnim kółeczku na hak. Praca się zmieniała na szybszą, ale nie niszczyło to specjalnie efektywności wobka. Oczywiście do woblera 2g nie dajemy dociążenia 2g, a 0,5-1(góra!). Dobrze po prostu poeksperymentować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sproket30, zakup sobie lametye olowiana o grubosci 1 mm, jesli takiej nie ma w Twojej okolicy mozesz uzyc spoiwa lutowniczego(u mnie w markecie byly dostepne w niewielkich tubachgdzie miescilo sie okolo 3 mtrow a kosztowalo 2zl).Lamete nawijasz na trzonek kotwicy , w ten sposob dociazam swoje woblery boleniowe i kleniowo-jaziowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.