Skocz do zawartości
tokarex pontony

Metoda Quick Release Method by Preston


daniello2010

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

No więc wypróbowałem w końcu method feeder:)Co prawda testowałem tą metodę na Stawie w Jarosławkach ale Efekty były świetne..siedziałem przy budce nr o ile dobrze pamiętam 58 na tym największym z małych akwenów...No więc zajechałem tam o 14.30 w sobotę,rozstawienie się zajęło jakieś 20minut...Z początku zacząłem standardowo na zwykły koszyczek zanętowy i Kolega tak samo...Po jakiś 20 minut na kolegi feederze siada Amur 3,25kg na 3białe i kuku-u mnie dalej nic:(Zacząłem przerabiać zestaw na method feeder z krótkim przyponem 10cm z hakiem na lina nr10 ze stoperem quick stops i na końcu 2 ziarna kukurydzy:)Długo nie czekałem na pierwsze piękne branie:)Tuż po zarzuceniu zestawu 2minuty i szczytówka wygina się w lewo(ryba pięknie sama się zacięła)po chwili walki w podbieraku melduje się karpik 3,7kg:)Od tego momentu na stawie nikomu nie brało a ja wyciągnąłem 8karpi(największy prawie 5kg)Widząc że co chwilę coś wyciągam ludzie zaczęli przychodzić do mnie pytać na co łowię:)Gdy pokazałem im mój zestaw nazwali go MacGyver:)he he:)A dodam że z kolegą łowiliśmy na tą samą zanętę i przynętę z tym że on zwykły zestaw z rurką i koszyczkiem a ja Koszyk in line method feeder:)Więc z zadowoleniem stwierdzam że ten systemik naprawdę ma coś w sobie:)100%Zadowolenia:D(niestety zdjęć nie mam ponieważ telefonu nie miałem)wiecie jak dziewczyny męczą wiadomościami:)A chciałem spokojnie połowić:)Ale jadę już w sobotę i na pewno teraz foto będą:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda Quick Release Method by Preston

A skąd wynalazłeś tą metodę?

I te fotki chętnie z ciekawości bym obejrzał.

Metoda coraz bardziej jest znana w polsce:)dużo czytam i nowe rzeczy testuje:)A to bardzo mi się podoba:)świetne są efekty:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje dragona zanete do methody ona ma specjalna konsystencje teraz latem łowie na fruit (owocową) i uzywam popkornu kolorowego lub kuku ze steropiankiem który ją unosi ale tez stosuje pellet halibutowy a zanetą ryba też method dragona

przynety pływajace unoszą sie w smudze zanetowej i są dobrze zauważalne jako pierwszy kasek !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will Raison teraz tez coś pisał o tej metodzie.potrafisz angielski??

Ja raczej z pokolenia braku wyboru także angielski "ino jedną ręką" :wink:

Przypomnij sobie ten numer wmh no i oczywiście te fotki na weekendzie podeślij.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.