Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pogoria 1,2,3,4(Kuźnica Warężyńska)


NBT

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

damiandg a w którym miejscu byłeś ? ja jutro się wybieram, dziś byłem przejazdem w okolicy wojkowic kościelnych to parę rzutów tylko zrobiłem i tylko jedno lekkie uderzenie... na blachy tez bierze czy tylko gumki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W piątek wybrałem się z kumplem na P3 na spinning.To był nasz pierwszy wyjazd tam i musze powiedzieć,że bardzo ciekawy zbiornik.Przez ok 3h łowienia złapaliśmy 3 szczupaczki (25 - 45cm),a 4 wypięły nam się pod nogami i 2 ładne okonie ok 25-30cm.Pstryknięć było dosyć dużo.Ryby oczywiście wróciły do wody;)

PS.Chciałbym zapytać gdzie na P4 moge znalezc jakies ciekawe miejsce na białą rybe i drapieżnika.Za pomoc z góry dziękuje i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Byłem na czwórce dzisiaj i nad wodą normalnie sztorm fala taka wielka i wiatr że nie dało się rzucić prosto gumą. Od innych wędkarzy dowiedziałem się że z białą rybą też słabiutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na pogori 1 od strony torów, rano okolo 5 pare brań i płotki po 10 cm jest teraz 15:20 i nic niema, grunt kukurydza i czerwone, cisza, :( (ps blueconnect ma tu super zasięg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały dzień na P IV i muszę powiedzieć że ja i kilku innych wędkarzy nie mieli ani jednego brania. Jeżeli ma ktoś okazje gdzieś indziej jechać to niech się nie wybiera nawet na P IV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nocka z dwoma kumplami na Pogorii 1: od godz. 19 do 5:30 rano jeden leszczyk... masakra! Obok nas było może z 5 wędkarzy i też lipa. Jeden tylko wyciągnął węgorz 60 cm (okres ochronny). Ogólnie straszna porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzisiaj byłem na łódce za sandaczem/szczupakiem na Pogorii 1. Na perłowego ripperka 9cm co chwile miałem targnięcia i gumke ściągniętą z główki. Więc założyłem malutkiego ripperka 4 cm w kolorze perły z czarnym grzbietem, za każdym rzutem był całkiem ładny okoń. Sporo mi się spinało bo miałem dość sztywny zestaw na plecionce i przypon na szczupaka :-) Łowiłem ok 20 metrów od brzegu na przeciwko rybaczówki. Przez jakieś 30 min. łowienia złowiłem ok 15 okoni, połowa z nich miała ponad 30 cm. Szkoda że wygoniło mnie oberwaniu chmury, zmokłem jak nie wiem co. Ciekawe jaki był by wynik np. po 3 godzinach łowienia?? Oczywiście wszystkie rybki wróciłe do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

damiandg - a gdzie mniejwięcej brały ci te szczupaki ? Ja byłem też w sobotę i też dwa szczupłe ale malutkie, takie po 40 cm i jeden ładny okoń. Łowiłem na lewo od rybaczówki, dość blisko brzegu.

Orientuje się ktoś czy jest szansa na P1 na sandacza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację dotyczącą łowienia z łódki na Pogorii 3? Byłem tam wczoraj, trochę popływałem po ciekawych dla mnie miejscówkach ale nie miałem żadnego brania. Czy wiecie gdzie można połowić okonie lub sandacze? Mile widziane współrzędne GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.