Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pogoria 1,2,3,4(Kuźnica Warężyńska)


NBT

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...

Posiedziałem w zeszłym tygodniu na wschodnim brzegu na nockę. Niestety nędza. Raptem jedno branie i to puste. Ani na spinning, ani z gruntu. Jako że był to środek tygodnia, to wędkarzy jak na lekarstwo. Nad ranem koło mnie rozstawił sie jeden i kilkadziesiąt metrów dalej jakaś ekipka, która zostawała na tydzień.
Natomiast w zaprzyjaźnionym sklepie wędkarskim słyszałem rozmowę, jak na trolling ciągną szczupaki po metrze i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Doczu napisał:

Posiedziałem w zeszłym tygodniu na wschodnim brzegu na nockę. Niestety nędza. Raptem jedno branie i to puste. Ani na spinning, ani z gruntu. Jako że był to środek tygodnia, to wędkarzy jak na lekarstwo. Nad ranem koło mnie rozstawił sie jeden i kilkadziesiąt metrów dalej jakaś ekipka, która zostawała na tydzień.
Natomiast w zaprzyjaźnionym sklepie wędkarskim słyszałem rozmowę, jak na trolling ciągną szczupaki po metrze i więcej.

A na Której Pogori byłeś? Ja dzisiaj na PIII na spining nic nie trafiłem. Na spławik płotka 30cm. Pogoda zakręcona jest ciśnienie skacze, wiatr zmienny nie ma co oczekiwać rezultatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 year later...
W dniu 16.06.2018 o 21:25, spiningista_1992 napisał:

Witam serdecznie jestem osobą niepełnosprawną i wędkarzem chciałbym się zapytać czy ktoś wie jak można podjechać żeby wodować własną łódź pneumatyczną i gdzie można zaparkować samochód

Proszę o odpowiedź Michał

Witaj zależy o której Pogorii myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd od strony Marianek kilkanaście metrów od brzegu ale brzeg stromy,od Wojkowic Kościelnych do dzikiej plaży tam stają nawet przy wodzie ale znowu dużo ludzi i jeżdżą motorówkami i skuterami ale to chyba jedyne miejsce do wodowania nie licząc slipu na przeciwnym brzegu,na mapie google widać dokładnie na zdjęciu plażę i slip łącznie z dojazdem .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony Marianek (a także Ratanic) są od dawna zakazy wjazdu. I lepiej je przestrzegać bo policja rozdaje (i słusznie zresztą) mandaty. W tym sezonie ich patrole jeżdżą częściej niż w poprzednich latach, bo w tamtym rejonie (Marianki) ze względu na napiętą sytuację pomiędzy zainteresowanymi organizacjami/grupami interesów jest sporo zgłoszeń na interwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2018 o 06:10, ondrey2 napisał:

Dojazd od strony Marianek kilkanaście metrów od brzegu ale brzeg stromy,od Wojkowic Kościelnych do dzikiej plaży tam stają nawet przy wodzie ale znowu dużo ludzi i jeżdżą motorówkami i skuterami ale to chyba jedyne miejsce do wodowania nie licząc slipu na przeciwnym brzegu,na mapie google widać dokładnie na zdjęciu plażę i slip łącznie z dojazdem .Pozdrawiam

Dziękuję za poradę i zapraszamy na zbiornik Dziećkowice na wspólne wędkowanie z łódką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2018 o 13:49, szczupaczysko napisał:

Od strony Marianek (a także Ratanic) są od dawna zakazy wjazdu. I lepiej je przestrzegać bo policja rozdaje (i słusznie zresztą) mandaty. W tym sezonie ich patrole jeżdżą częściej niż w poprzednich latach, bo w tamtym rejonie (Marianki) ze względu na napiętą sytuację pomiędzy zainteresowanymi organizacjami/grupami interesów jest sporo zgłoszeń na interwencje.

Dziękuję za poradę i zapraszam na wędkowanie na zbiorniku Dziećkowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

...a ja na 4 ce złowiłem kilka ładnych sztuk, nawet węgorza. Szczególnie jazie piękne. Co do stanu zarybienia, oczywiście jeszcze musi kilka kat minąć, by zbiornik obrósł w grubszą rybę. Dno jeszcze się kształtuje.20180909_085311.thumb.jpg.9139abf32830cc32ad302bffdaf9fa2a.jpgto wczoraj rankiem

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 24.06.2018 o 17:19, spiningista_1992 napisał:

Dziękuję za poradę i zapraszamy na zbiornik Dziećkowice na wspólne wędkowanie z łódką

Dobry wieczór jeżeli się Pan orientuje do kiedy wolno łowić z łodzi  na pogorii IV ( Kuźica Warężyńska ) i gdzie można z wodować własną łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.