Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pogoria 1,2,3,4(Kuźnica Warężyńska)


NBT

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

ryba jest na braniu ! juz od miesiaca na pogoria ,nie wiem jak wy to robicie że narzekacie : ) ostatnio na pogori czwórce karp 80 cm,na trójce juz pieknie lin bierze płoc karpiki jaz i leszczyki i leszcze,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PIV od strony Piekła leży olbrzymi amur w krzakach ok. 1m. ciekawe czy ze starości padł czy inna przyczyna była. Byłem na szczupakach w sob. i niedz. na PIV kompletnie nic nie brało od strony Antoniowa, na PIII pistolety brały 34cm, 15cm, 30cm. Gdzie polecacie na szczupaka na tych zbiornikach? Złaziłem sporo ze spinningiem od 4.00 rano do 10.00 i szok że miarowy się nie trafia.

kamyczekpl czy ty dzisiaj rano nie łowiłeś na PIII w narożniku zbiornika od strony Niepiekła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyczek siedzieliście za karpiem czy jako przyłów ?? Utrzymaj mnie w przekonaniu że po tym świecie chodzą jeszcze ludzie którzy takiej pięknej rybce wrócili wolność ..

pozdrawiam i gratuluje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie na temat ale widze Panowie od karpi ;)

Pomożecie z zanęta na karpia ? dno roślinno-piaszczyste spokojne bez uciagu głebokie okolo 6metrow.

Nie mam żadnej naprawdę jakieś fajnej zanęty karpiowej ... pomożecie ;) ? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie stosuje żadnych zanęt sypkich na karpia. Stosuje tylko pellet kulki kuku i konopie. Ewentualnie jeżeli chciałbyś próbować nęcić zanętą to szukaj tej o dużej gradacji. Im większe elementy w zanęcie tym mniejsze prawdopodobieństwo że zanim karp znajdzie pokarm to nie zostanie on zjedzony przez drobnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj PI. W godzinę 3 szczupaki.

2 na brzegu jeden się urwał.

Wszystkie pływają dalej.

Pierwszy grubasek. Coś go chciało wcześniej zjeść, bo na środku widać ślady ugryzienia. Nie wiem czy to nie samica przypadkiem. Nie wiem po czym to się poznaje.

zdjcie0083s.th.jpg

zdjcie0081di.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nirahankar
Wiesz co ja łowię od ul. Żeglarskiej, ale tam są same tereny prywatne.

Ale chyba wolny dostęp do wody istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na P1 na prawo od Rybaczówki są dziś zawody wędkarskie.

Jeżeli chodzi o łowienie przy hotelu Shuma można zapomnieć byłem dzisiaj nie wyrażają zgody na łapanie ryb z powodu jakiegoś kłusownika który bezczelnie łowił tam na wędki i sieci.

P3 lin 30cm oraz pistolet 15cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają prawa odmówić wędkowania z brzegu przy hotelu (właściciel prywatnej posesji musi udostępnić brzeg dla członków PZW - do nich należy woda). Może natomiast zabronić wstępu i wędkowania z prywatnego pomostu (pytanie tylko czy ma pozwolenie budowlane nie niego ...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady szlak mnie trafia już na temat PI o ośrodków (terenów prywatnych) dawniej ok. 20 lat temu uwielbiałem ośrodek Hutnik i trzciny tam wyciągałem mój życiowy rekord karpia 26kg, a teraz wyganiają z ośrodka co za czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PI

Wykonałem dokładnie 2 rzuty i skończyłem łowić.

Mariusz dedykuję go Tobie, bo się trochę nachodziłeś po Żeglarskiej.

zdjcie0092n.th.jpg

zdjcie0091jy.th.jpg

Oczywiście pływa dalej.

Strasznie pogryziony. Tego kto go pogryzł muszę złapać. Musi być coś dużego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.