Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pogoria 1,2,3,4(Kuźnica Warężyńska)


NBT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechfor
PI

Wykonałem dokładnie 2 rzuty i skończyłem łowić.

Oczywiście pływa dalej.

Nie rozumiem.

Swoją drogą, zrobiłeś mu sesję foto, jakby metrówa była :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam, chciałbym się zapytać czy na Pogori IV jest możliwość namiotowania w obojętnie jakim miejscu?

Lub na innym jeziorze 1-3. Chciałbym się wybrać na poczatku lipca na trzy dniową zasiadkę. Z góry dziękuje za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym kraju taki zakaz obowiązuje. Można biwakować na wyznaczonych polach namiotowych lub na prywatnych łowiskach za zgodą gospodarza. Natomiast nikt Ci nie zabroni rozbić samego tropiku, jednej lub dwóch pałatek wojskowych, pawilonu ogrodowego czy płachty budowlanej. Jak miejsce jest wśród drzew to sobie można nawet hamak pod płachtą powiesić. Takie coś w zupełności zabezpiecza przed skrajnymi warunkami pogodowymi a do robactwa trzeba się niestety przyzwyczaić. Na PIV biwakowałem przy okazji wypadu zupełnie niewędkarskiego ku uciesze kolegów po kiju obserwujących jak przy temperaturze ~10 stopni kilku agregatów (i jedna agregatka) przeprawiało się wpław na jedną z wysp (część z rowerami).

2010-10-29%2520zlot%2520reconnet%2520072.jpg

A tutaj wersja zimowa:

aicha.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Koledzy a czy na Pogorii II jest jakas rozsądna populacja wzdręgi i jazia i czy można bezpiecznie pobrudzić sobie ?

rozsądna tzn choćby okolice wymiaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś polecić fajne miejsca na Pogori 4

http://ifotos.pl/zobacz/Beztytuup_nxwnsee.png/ tak by można było posiedzieć z rodziną w ciszy, gdzie nie ma w około mnóstwa ludzi kąpiących się itp, interesują mnie jakieś miejsca, gdzie nie ma otwartego pola, typu plaży, ścieżek rowerowych itp, dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
nigdy nie byłem więc kompletnie nie wiem jak trafić ;) polecicie jakoś ?

na początek mozna tu http://goo.gl/maps/OD7k4 chyba naprościej

albo tu: http://goo.gl/maps/Imry3

na nocki siedzą często po drugiej stronie zbiornika, od okolic siewierza, ale co i jak nie wiem. Tam tez jest mnóstwo quadów i czasami podpici dresiarze bawią się na swoich zabawkach (skutery wodne itp) więc spokoju raczej nie ma, tym bardziej ze wakacje...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.