Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pogoria 1,2,3,4(Kuźnica Warężyńska)


NBT

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

niestety nie wypal pojechalem na pogorie 4 nie bylo nikogo pojechalem na przeczyce jednak ja bez wyników ale za to załapałem się na pierwsza kontrole w tym roku :lol: gosciu stal obok mnie zlowil w nocy 3 leszcze a w dzien przy mnie zlowil 2 i karpia z gruntu lecz ryba jeszcze nie obudzila sie dobrze i nie bierze jeszcze tak ostro za to podziwialem cale stado kormoranów wyżerajacych nasze ryby stadko takie z ponad 30 okazów. jedynie z czym mi sie udało to pogoda była piękna. lecz też prosze o jakieś info na temat pogori 4 bo dalem jestem zdesperowany na to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym zbiornikiem, bo łowię tam od jakiegoś czasu ale bez zbytnich rezultatów. A jeziorko ładne i jest cicho, nie ma plazowiczow. Może jakaś mała podpowiedź, jak tam łowic i na co. Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, jestem tu nowy i mam pytanie odnośnie Pogorii III.

Byłem tam dwa razy na dzionek+ nocka i wyniki hmmm szczupaczek 36 cm, 4 brania na trupka - wszystkie puste i tony zielska. Siedziałem mając za plecami Pogorię II - pierwsze miejsce na lewo od wpływu z Pogorii II. Na jaką rybę się można nastawiać w tym miejscu? Czy może lepiej wybrać inne miejsce? Z tego co widziałem to osoby siedzące tuż przy wpływie rzeczki mają zawsze siatkę zatopioną z jakąś rybką w środku - wiadomo wpływa rzeczka to ryba się tam trzyma. Na tym miejscu obok zero brań na robaki, kukurydze, pellet. Jeśli ktoś tam łowi to napiszcie czy daleko od brzegu czy bliżej. Może ma ktoś jakieś dobry patent na te zielsko?

Pozdrawiam

Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Odświeżę trochę temat. Jak tam Panowie efekty na lodzie na Pogoriach? Złapał ktoś coś godnego uwagi? Ja byłem parę razy na I i raz na III i niestety niczym specjalnym sie nie moge pochwalić. Płocie do 25 cm, leszczyki do 30cm i kilka drobnych okoni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
a ja dzis na pogori 1 3 płocie po 32 cm

ale z lodem juz trzeba uważac juz nie moge doczekac sie do ciepła az na pogori 4 stopnieje lód mam tam swoje ukochane rybne miejscowki xd!! :mrgreen:

Uuu. Dopiero co się zalogowałeś i juz pierwsze ostrzeżenie :?: A jak z okoniami u Ciebie ostatnimi czasy? Trafił sie jakis konkretny, czy tylko na płocie polujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robson jedziesz w tygodniu na P3 na zwiady :?:

Od dzisiejszej nocy zaczynają się przymrozki i to takie do -5 :mrgreen: , więc spokojnie jeszcze połowimy , daj znać jak z lodem :!: Ja dopiero pojadę w weekend :evil:

No kombinuję jak mogę, ale...żonę mam w 9-tym miesiącu ciąży i trochę inne sprawy mi wypadają hehe :mrgreen: Może w piątek, jak nic sie nie wydarzy do tego czasu, bo teraz to juz może w każdej chwili :grin: Niedługo bedę musiał zawiesić trochę działalność wędkarską :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.