Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pogoria 1,2,3,4(Kuźnica Warężyńska)


NBT

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki GOFER :mrgreen: dobrze że się odzywasz :mrgreen:

Wymiatasz na lodek :?:

Jak znajde chwilę w najbliższym czasie :???:

Szczerze, to już nie liczyłem, że taka możliwość ciągle będzie, teraz jak patrzę za okno to widzę, że jeszcze całkiem niekrótko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Byłem dzisiaj krótko na III. Dojechałem późno (niestety siła wyższa), bo po 10-tej, więc

na efekty za bardzo nie liczyłem. Na całym zbiorniku widziałem tylko cztery osoby, a gościu który schodził (siedział od rana), miał tylko jedno branie. Ja przez 1,5h tez nie miałem nawet skubnięcia. Wracając zahaczyłem o Pogorię I, a tam... nie bylo nawet żywej duszy co jeszcze sie nie zdarzyło! Chyba faktycznie ryby na Pogoriach nie bardzo biorą.

I na koniec dla tych którzy wybieraja się w weekend. Lód ma 12-14 cm, ale miejscami przy brzegu puscił, więc najbardziej trzeba uwazać przy wchodzeniu i schodzeniu. Śniegu na lodzie praktycznie nie było, ale jak wracałem to momentami nawet nieźle sypał. W dzień było -3 stopnie, więc dziury podczas łowienia zamarzały. Wszystko na to wskazuje, ze przy wiekszym minusie w nocy znowu zacznie przyrastać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wyjazd rozpoczął się NIEFARTOWNIE - ZASPAŁEM :oops: po raz pierwszy w życiu :oops:

Wędkowanie rozpoczęliśmy ok 7 rano dzień zapowiadał nienajgorzej pierwsze brania zaraz po wejściu na tafle kolejne przeręble i kolejne ryby - brały płotki , jazie oraz wzdręgi.

Pomimo porannej wpadki :oops: dzień uważam za bardzo udany , kolega Paweł na pewno wstawi kilka fotek i informacji o wymiarach rybek. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i uprzejmie donoszę :mrgreen:

Niedzielny wyjazd upłynął pod znakiem PASKUDNEJ pogody :evil: z nieba leciało wszystko, co mogło :evil:

Wędkarsko bardzo udana wyprawa , ryba dopisała - ok 20-30 okoni niestety wszystkie w rozmiarze 20-25 cm , płotki jak zawsze stanęły na wysokości zadania ok 30 szt , kilka największych po 35cm .

Lodu jeszcze sporo :!: 20 cm a miejscami nawet do 30 :mrgreen: tylko jest jedno ALE :!::!:

UWAGA TAFLA LODOWA ZACZYNA "SZPILKOWAĆ" - jest to bardzo niebezpieczne zjawisko :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od której strony byłeś na P3? Na jakiej głębokości łowiłeś?

Od strony P II. Ostro wiatr wiał i fale były czasami jak na morzu, więc najczęsciej brały przy dnie na "wleczonego". Łapaliśmy ze szwagrem głównie z gruntu a na splawik spróbowałem tylko po to, żeby zobaczyć czy cos w ogóle sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy rybki na Pogori 4 się ruszy już dawno. Biorą piękne wzdręgi i niestety szczupaki w przedziale 60 - 80 cm. Tu powstaje nasz apel do wszystkich - zgłaszajcie takie incydenty czy to na policje ( jak ktoś nie zna numeru 997 ) czy też bezpośrednio do komendanta straży rybackiej w Katowicach nr kom. 508 052 778 Komendantem jest p. Paweł Ziebura. Panowie i Panie nie ma sie czego bać, to leży w naszym interesie. Nie pozwólmy się okradać. Powiedzmy STOP pseudo wędkarzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.