Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pogoria 1,2,3,4(Kuźnica Warężyńska)


NBT

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Witam

Wybiera si e może ktoś powędkować w niedzielę na POGORIE III lub IV ??

Wędkuje jakieś pół roku z mizernymi efektami i nie będę urywał że z chęcią spotkałbym się z kimś na wspólnym wypadzie, który jeszcze pozwoliłby mi doszlifować pewne rzeczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów. Mam pytanko,czy na Pogorie 4 mozna dojechac samochodem nad wode i gdzie? chciałbym sie wybrac na weekend. Pozdrawiam.

Cześć

Można dojechać od strony Wojkowic Kościelnych. Jest tam spora piaszczysta plaża + trasa rolkowo-rowerowa ciągnąca się aż do Dąbrowy Górniczej - jeżeli chodzi Ci o wypoczynek.

Jeśli interesują Cię miejscówki to raczej z tej strony ciężko będzie coś połowić raczej druga strona zbiornika albo po środku musiałbyś czegoś szukać.

Przyznam Ci się, że mieszkam jakieś 600m od niego ale rzadko tam bywam na rybkach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie chodziło mi o jakąś miejscówke żeby można było autkiem dojechać do wody bo troche tego sprzetu woże i ni8e chce mi sie za bardzo kilka razy z tym zasuwać:-) Konkretnie to chciałbym sie gdzies na węgorka ustawic.. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie chodziło mi o jakąś miejscówke żeby można było autkiem dojechać do wody bo troche tego sprzetu woże i ni8e chce mi sie za bardzo kilka razy z tym zasuwać:-) Konkretnie to chciałbym sie gdzies na węgorka ustawic.. Pozdrawiam .

Jeżeli chodzi o węgorze to niestety nie pomogę :sad: mało łowie na tym zbiorniku więc nie znam go za dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tam nie jeżdżę, ale szczerze mówiąc o węgorzach z PIV nie słyszałem. Na PI i PIII wiem, że są, ale czy są również w Kuźnicy Warężyńskiej... Tego nie wiem, ale jakoś nikt nigdy sie nie chwalił. Ba nawet nie słyszałem, żeby ktoś tam nastawiał się na tą rybę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z racji tego, że powoli nudzi mi się Pogoria I - jak wiadomo im cieplej tym większa presja, mam pytań parę w sprawie Pogorii IV. Czy łowił ktoś kiedyś od strony drogi E75, jeśli tak to jak najlepiej dojechać nad wodę samochodem. W sobotę robiłem krótki rekonesans i znalazłem kilka dróg prowadzących w las, przy niektórych były zakazy wjazdu, przy innych zaś nie. Patrząc na mapy, powinny prowadzić gdzieś nad wodę albo w okolicę - wolę jednak spytać, by gdzieś się nie zakopać :-)

Jak wygląda sam prawy brzeg? Są tam bagna, na jednym z planów Pogorii IV widziałem, że są zaznaczone, czy jest sucho?

Czy, jest tam głęboko?

Są jakieś fajne miejscówki, gdzie można połowić batem i DS-em?

Warto w ogóle z tej strony łowić, czy lepiej udać się na lewy brzeg - w okolicę Kuźnicy Podleśnej.

Wiem, że pytań dużo, ale w trakcie tygodnia mam zbyt mało czasu by tam podjechać i wszystko sprawdzić.

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieje sie w ogóle cos na tej jedynce? My bylismy ze szwagrem na nieplanowanym wyjeżdzie w niedziele z rana na PIII. No i niestety znowu sama drobnica. Płoteczki (niektóre z wysypką tarłową), jaziki i okonie. Generalnie kicha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na P4 od strony Wojkowic i parę ładnych Jazi widziałem ale nic nie brało.

Jutro po 14:00 też się wybieram po Jazia ale tym razem ze spinem może coś wkońcu się skusi :) Jak ktoś ma ochotę to zapraszam na pewno mnie dojrzycie bo wybieram się z synkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no na P I coś tam się dziej. Jak do tej pory, to karpia złowiłem 3 kg i leszcza, trochę ponad 50 cm. A poza tym to płocie i jazie - jedne większe drugie mniejsze. Ostatnie dwa tygodnie jakieś kiepskie były. Najlepsze efekty miałem w pierwszych dwóch tygodniach kwietnia.

I jak z tą PIV? Łowi ktoś od tej strony, o którą pytałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy w sobotę mamy zawody spinningowe na PIV od strony Piekła. Czy możecie coś doradzić? Na co się nastawić i z jakimi przynętami. Niestety ale nie mamy czasu na rekonesans. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.