Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Raba


swiszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam byłem ostatnio na Uściu Solnym z duża nadzieją , natrafiłem na tarło klenia lecz ryby nie dało się skusić do brania żadną przynętą bo każda została odprowadzona tak jakby ryba nie żerowała za to ciekawe widowisko było jak piękne klenie 50 wyskakiwały ponad powierzchnie wody z impetem :) Stan Raby Bardzo niski, na samym Uściu brak aktywności ryb:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...

Koledzy mam pytanko, był ktoś z was w tym roku na rabie wędkować? Nie byłem tam dobre 5 lat i w nie długim czasie chciałbym się wybrać bo chwilowo mam dość jeżdżenia na Wisłę, tylko że kompletnie nie wiem ani jaki odcinek odwiedzić ani czy jest poco.

Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi czyli jaki odcinek warto odwiedzić i jaką metodą łowić oraz jakie rybki można tam trafić oraz czy da się coś połapać na spining.

Dziękuję z góry. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko, był ktoś z was w tym roku na rabie wędkować? Nie byłem tam dobre 5 lat i w nie długim czasie chciałbym się wybrać bo chwilowo mam dość jeżdżenia na Wisłę, tylko że kompletnie nie wiem ani jaki odcinek odwiedzić ani czy jest poco.

Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi czyli jaki odcinek warto odwiedzić i jaką metodą łowić oraz jakie rybki można tam trafić oraz czy da się coś połapać na spining.

Dziękuję z góry. :wink:

Podepnę się, bo sam chciałem na dniach Rabę z lekkim spinningiem odwiedzić. Kiedyś jeździłem poniżej Cikowic, były piękne brzany, świnki i masa klenia. Jak to teraz wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekG, Z tego co widziałem w GP ostatnio byłeś na rabie i nawet połowiłeś, ja i kolega wyżej będziemy wdzięczni za kròtką relacje i może jakieś drobne wskazówki bo weekend tuż tuż a kompletnie w ciemno bez znajomości rzeki nie wiem czy jest sens jechać :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorki ze dopiero teraz ale wróciłem z urlopu.

Co można powiedzieć o Rabie... tak w skrócie to nie jest już ta rzeka co kiedyś z ogromną ilością kleni... świnek... brzan.... ryby trzeba wychodzić wypatrzeć i wyczekać. Przynajmniej w moim odczuciu tak to wygląda. Zresztą co roku jest w tych samych miejscach inaczej. W tamtym roku w jednym miejscu łowiłem potoki na muchę teraz ani jednego nie wyjąłem.

Rybki z GP może i łanie wyglądają tak w kupie.... ale jak rozłożyć na wyprawy to na przykład 8 godzin machania i 2 klenie.... więc tak już pięknie nie jest.

Ogólnie łowię od mostu w Gdowie aż po Krzyżanowice (zaraz za Bochnią).

pajonk, lekki spinning jak najbardziej... i kleń i okoń i potok, trafiają się szczupłe... ale teraz to tylko poniżej ujścia Stradomki, gdyż na naszych krakowski górskich już obowiązuje zakaz spinningowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.