Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

AMUR Z GRUNTU


matix80

Rekomendowane odpowiedzi

TYDZIEŃ TEMU DOPADŁEM AMURA Z GRUNTU. OD 4 DNI SIEDZĘ NA ŁOWISKU I NIC... CZY TO BYŁ PRZYPADEK CZY JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ.

ŁAPIĘ RYBY NA ŁOWISKU KOMERCYJNYM, KUPA KARASIA, KARPIA I LINA... LECZ MAŁO AMURA... BRANIE... I NIEZŁY AMUR JAK NA MOJE UMIEJETNOSCI ... 2 KG.. TO MÓJ REKORD... WIEM, WIEM... PEWNIE SIE TERAZ USMIECHACIE POD NOSEM .... ALE DLA MNIE TO PRAWDZIWY "REKIN" WSROD WIELORYBOW...

OWEGO DNIA BRAŁY ŁADNE KARASIE... I NAGLE "CYK" AMUR.... TERAZ SIEDZE I CIAGLE PROBUJE NA TO SAMO - CZEROWNY I 2 X MADA ... I NIC.... ANI KARAŚ , ANI LIN.... ANI KARP... JUZ NIE MOWIAC O AMURZE.... A KARPIE WYSAKUJA 0,5 METRA NAD WODE... MAŁO TEGO PODPLYWAJA DO BRZEGU .. 1 METR OD MOJEGO SIEDZISKA... CO ZROBIC.. BY ZACZEŁY BRAC... OBOJETNIE CO ... nawet karasie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jeżeli piszesz że karpie podchodzą tak blisko to sprubuj na chleb. Nakrusz chleba tylko musi to być wtedy jak one pływają pod brzegiem w największy upał, przgruntuj zestaw i też załóż chlebek. W takie upały karp ma to do siebie że zasysa pokatm z powierzchni. Patent sprawdza się w 90%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :razz:

możesz wypróbować kukurydzę albo np. zadipować (umoczyć w atraktorze ) robaki na które łowisz ; możesz jako przynęty użyć kulki proteinowej na włosie (na twoje łowisko pewnie najlepsza będzie kulka o średnicy między 12 mm , a 16 mm ) ; jak na amura to dobre powinny być śliwki (np. mrożone) albo miękie części roślin nadbrzeżnych i wodnych

na karasia bardzo dobra jest kukurydza

podsumowując kombinuj z przynętami i zanetami a jeśli możesz wykonaj przypon do gruntówki z plecionki (zestaw włosowy z kulką albo kukurydzą ) ; używaj nie za dużych haczyków i nie za grubych przyponów - to powinno poprawić brania

powodzenia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

witam tez lowilem na takim lowisku swego czasu, karpie i amury skakaly, trzeba je nauczyc jakiegos pokarmu ja amury nauczylem jesc sliwki i wisnie. wrzucalem ich sporo, tak po kilo, po 4 dniach wyjalem amura 4kg 72cm,a drógi porwal zylke 0,30 po jakichs 5 minutach walki. a na karpie standard to kukurydza. polamania kija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

a co do tych amurów na śliwki to jak je zakładać na haczyk czy na włos nie wiem czy ten post może być w tym temacie jak nie to sory bo jestem tu nowy i jeszcze nie za bardzo czaje to forum bo to moje pierwsze :oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.