Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wyprawa na Jezioro


kubaq1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Jutro wybieramy się na Jezioro :)

jadę na nie po raz pierwszy ale już dowiedziałem się jak ono wygląda i mogę trochę opisać :)

To jezioro powstało po wykopaliskach piasku potrzebnego na budowę autostrady w obecnej chwili stało się ono sporym łowiskiem :) z tego co się dowiedziałem pewna osoba złapała tam 8kg karpia :) również żyją tam leszcze . liny . szczupaki . okonie . :) ten akwen jest głęboki wynosi około 6m ... wokół znajduję się las..

wyjeżdżamy o godzinie 4:30 mamy tam nie daleko :) około jakiś 10km.

Liczę na Jakieś sporę sztuki lina bo szczególnie to na niego jestem przygotowany metoda spławikowa wędka Jaxon Harmony tele float 300/20 nie drogię wędzisko z włókna szklanego zakupione jakieś 3 dni temu :)

żaden wielki sprzęt :) dla mnie bardzo wygodny i poręczny żyłka do 6kg haczyk 8

Jutro po powrocie napiszę jakie będą efekty połowu i dokładnię opiszę jaka atmosfera tam panuję :) i oczywiście będę miał okazje wypróbować moje nowe wędzisko :) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
To jezioro powstało po wykopaliskach piasku potrzebnego na budowę autostrady

Jezioro to naturalny śródlądowy zbiornik wodny. To o czym piszesz to wyrobisko

Jutro po powrocie napiszę jakie będą efekty połowu i dokładnię opiszę jaka atmosfera tam panuję

Nie mogę się doczekać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.