Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach? Sierpień 2011


trini

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny sum :lol:

Właśnie wróciliśmy z ojcem z ryb z rzeki Glomma.

Ojciec złowił na grunt 2 małe lipienie, jelca, płotkę i pstrąga. Za to ja tylko 1 pstrąga.

Natomiast na spining ojciec nic nie złowił a ja 1 małego szczupaka coś koło 45cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 226
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
na co skubnął, jeśli można wiedzieć?
Na najlepszą przynętę na amury :razz: 2 ziarenka kukurydzy lekko zmodyfikowane :wink: Hak nr 8 :shock:
i gdzie wolno łowić na 3 wędki? :P
Na komercji lub z żoną na PZW (jeżeli nic się nie zmieniło :oops: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wow, gratulacje chłopaki. Amur i sumy - no - czapki z głów.

Jak widzę co wyczyniacie to normalnie dostaję ścisku.. eee... nieważne :lol::lol:

Chyba trzeba będzie w końcu na chwilę olac pracę i wyskoczyć nad wodę, bo normalnie aż wstyd! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluzer Glaluch widzę,że ładnie łapiecie :wink:

Graty. :wink:

Ja dzisiaj zaliczyłem wypad nad zalew,którego efektami były:

2 leszczyki około 40cm i niestety spierdzielone branie na jazgiera :roll::wink:

Pozdrawiam maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1 napisał/a:

wiem co to za frajda

Najlepsze w tym jest walnięcie w przynętę i pierwszy odjazd, potem standardowa 'siłówka'. Emocje niezapomniane :wink:

Wczoraj naoglądałem się zdjęć i wyskoczyłem na chwilę ze spinem. Sumy biły po powierzchni ale niestety nie wyjąłem żadnego, choć raz było blisko. Sum zaatakował mojego woblera ale chybił :roll: Skończyło się na fontannie wody i sporym zawodzie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawcio_bra

Ciężka noc na rybach, pół nocy bobry nie dawały nic połowić do tego wredne nietoperze zaczepiające o żyłkę...15min po północy pierwszy i jedyny węgorz tej nocy.

dsc0151le.jpg

Równe 70cm, przepraszam za jakość zdjęcia, robione tel do tego zmęczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapaliśmy dzisiaj za muchówki i wyruszyliśmy z kolegami nad rzeke. Piękna pogoda, czysta woda i ...... dużo brań. Sam wyjąłem 8 lipieni i jednego pstrąga i spiąłem naprawde dużego kropka za szybko chciałem go wyholować, zaczął młynkować i muszka się spieła.

Zdjęcie jednego lipienia, tylko tego nie udało się odczepić w wodzie. Oczywiście wszystkie ryby pływają dalej, tam ich miejsce.

lipiendobre.jpg

1001567n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spin na nowym małym łowisku spec.

Trzy godziny dziurawienia i nic.

Przy wyjściu koleś pilnujący mówi: "Pani tu nie ma drapieżnika, własciciel napisał że jest żeby ładnie wyglądało..."

:evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rzeczywiście ładnie wygląda!!

dzisiaj Wisla w NH 4 klenie 30-41cm, okoń ok 23cm , spięcie Jaśka oraz prawdopodobnie Bolek poszedł z małym woblerem kleniowym i 15m żyłki ( miałem zbyt mocno dokręcony hamulec- mój błąd!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prędko na szczupaki i pstrągi nie pojade bo żniwa na maxa......tak to jest jak się ma gospodarkę , nawet dzisiaj po sumie już trzeba w pole jechać kombajnem bo pogoda nie pewna....Ale jak się odrobię to zaległości nadrobię :lol: Co do Karasi to u mnie we wsi jest taki staw 60x60 metrów i tam karasi masę , różnych wymiarach , wędkarze często przyjeżdżają i łowią karasie , po to aby póżniej mieć na żywca. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.