Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak bylo dzisiaj na rybach?? Pazdziernik 2011.


dziara

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość pawcio_bra

Kurne wybrałem się pierwszy raz na ryby od początku kalendarzowej jesieni i tylko 2 okonie wielkości kciuka z gruntu...a nastawiałem się na leszczyka oraz płoć...próbowałem na wszystko co miałem zaczynając od skurki chleba, miąszu, pęczaku, pszenicy, białego, kukurydzy, ziemniaka, i czerwonego...Widzę, że teraz każdy nastawia się na zębate to raczej nie poradzicie nic heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kika godzin spinningu nad Bugiem w towarzystwie SZCZYPIORA i jego kolegi. U mnie w planowanym tzw "ostatnim rzucie" okoń ok. 20 cm. Odnotuję go bo pięknie i bez sentymentów zaatakował dużą blachę... która nie koniecznie była przeznaczona z myślą o nim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj krótki wypad na ryby ja zanotowałem 6 pstrągów od 10-25cm ( oczywiście woda) , najlepiej zapamiętam tego dużego bo zapięty ...za brzuch w dosyć dużym prądzie miałem z nim chwile zabawy.oprócz tego jeden lipień 17 cm i kilka podrostków po 5-7cm. U brata podobnie tylko same pstrągi. U ojca kilka uklei i jeden lipień 35cm.Rybki wróciły do wody.

Zjechaliśmy niżej w miejsce gdzie miałem dobre brania uklei i klenia ale tam ani jednego wyjścia .Pewnie albo zeszła ale najprawdopodobniej wybrali miejscowi już. Pogoda nie rozpieszczała dosyć zimno i do tego wiatr nie za przyjemny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad na rybki zaowocował fjnymi pike-ami

Najpierw ustawiłem się na zanderka ale z braku "pstryknięć " przestawiłem się na szczupaki.

Złowiłem w sumie 7 szt z czego tylko 3 miały wymiar.

51, 58 perełka 84 cm. Reszta poniżej 40 cm.

Wstyd się przyznać ale ten 84 cm to mój nowy rekord :cool:

Nietsty fotka nie powala na kolana, sam na łodzi i do tego tylko z telefonem. Fona postawiłem na silniku i modliłem się aby nie wpadł do wody podczas pstrykania zdjęcia. Rybka troszkę zakrwawiona ale nie było czasu na kąpiel :wink:

4f60fbc86cd627d8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mnie się udało wyrwać na powitanie dnia nad wodą i z tego całego wędkowania wracając do samochodu znalazłem cztery grzyby :) brań - 2 : jedno mnie zaskoczyło :) a z drugim czekałem aż ryba weźmie czy nie bo tak delikatnie podskubywało coś - po wyciągnięciu zestawu okazało się, że uwiesił się leszczyk, którego bałbym się założyć nawet na żywca bo mógłby go hak przerosnąć ze 2 razy. Nie wiem co się dzieje - fakt nie jeżdżę może codziennie ale zawsze gdy zajeżdżam widzę, ze ktoś bywał na nockach (pozostawiają jakieś śmieci no i świetliki) :( może mnie już rybki omijają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dawno nic nie pisałem, bo nie było właściwie o czym, ale dzisiaj przeżyłem prawdziwy survival z wędką. Od rana prześladował mnie pech. Najpierw przedziurawiłem kalosza przy podeszwie, później dosłownie po piętnastu minutach rzucania i jednym fajnym niezaciętym braniu, wpadłem po pas do wody... Oczywiście zatankowałem gumofilcami i myślałem, że to koniec tej wyjątkowo nierównej walki. Jednak się nie poddałem. Rozebrałem się do majtek, wylałem wodę z woderów, wykręciłem spodnie. Po kilku minutach udało mi się rozpalić ognisko. Rozwiesiłem portki na patykach obok ognia i po godzinie byłem już prawie suchy! Zmieniłem stanowisko i po kilkunastu rzutach złowiłem swojego największego szczupaka w tym sezonie - 62cm i do tego bardzo grubego. Fajnie walczył, odjeżdżał i trząsł paszczęką. Wziął na perłowo-czarnego Fatty'ego 10cm. Pływa dalej. Później miałem jeszcze dwa niezacięte brania na tę samą gumę i jednego niedużego zerwałem. Brania tradycyjnie skończyły się ok. 13.30!! Mimo wszystko nie było najgorzej!

Pozdrawiam wszystkich wędkarskich maniaków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.