Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jesienne spotkanie


artech

Rekomendowane odpowiedzi

Wedle wstępnych ustaleń, poczynionych przy dużym jasnym tudzież małej czarnej, planowane jest spotkanie i wspólne wędkowanie Haczykowców z naszego regionu:

Termin: 23.10.2011 (niedziela)

Miejsce: Rzeka Odra, okolice miejscowości Bielinek

Czas już chyba najwyższy dogadać i dograć szczegóły spotkania i wspólnego wędkowania :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No wreszcie jakiś odzew :wink:

Ja z kolegą możemy pojechać. Tyle, że problem z transportem.
Ja, niestety transportu nie mogę zaproponować.
moze i ja bym wpadł
Zapraszamy
Panowie a jaka metoda? Spining, czy stacjonarne łowienie?
Manm nieodparte wrażenie, że only spinning
jak po południu to bardzo chętnie bym podpatrzył starszych kolegów
po południu to raczej będziemy już wracać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zezwolenie jednodniowe kosztuje chyba 20zł

Nonibt tak , ale zeby wykupić pozwolenie trzeba wcześniej wpłacić pieniądze na konto spółdzielni regalica a zważąjac na to że dzisija jest już czwartrek to możemy nie zdążyć . A tak pozatym to organizator zlotu powinien pomyśleć o miejscu spotkania , takim aby był dogodny dla większości ....czyli odcinek rzeki gospodarowany przez PZW Szczecin :mad: , takie jest moje zdanie i go nie zmienię , uważąm że artech powinien zmienić miejsce zlotu :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby wykupić pozwolenie trzeba wcześniej wpłacić pieniądze na konto spółdzielni regalica a zważąjac na to że dzisija jest już czwartrek to możemy nie zdążyć
I tu się z tobą nie zgodzę:)Jest miejsce gdzie od ręki można kupić zezwolenie jedno dniowe:)wiem bo sam kupowałem a teraz juz mam roczne i chodzę na Feederek łowić bo mam z 400m do odry:D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat opłat i czasochłonności jak również dostępności nie będę wypowiadał się bo nie ma o czym. 10 min to i tak dużo żeby załatwić takie pozwolenie.

A tak pozatym to organizator zlotu powinien pomyśleć o miejscu spotkania

Organizatorzy a raczej uczestnicy na spotkaniu ustalili takie miejsce. I to nie jest żaden zlot a spotkanie ludzi nad wodą w określonym miejscu i jasnym celu. I nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.