Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jesienne spotkanie


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nonibt tak , ale zeby wykupić pozwolenie trzeba wcześniej wpłacić pieniądze na konto spółdzielni regalica a zważąjac na to że dzisija jest już czwartrek to możemy nie zdążyć . A tak pozatym to organizator zlotu powinien pomyśleć o miejscu spotkania , takim aby był dogodny dla większości ....czyli odcinek rzeki gospodarowany przez PZW Szczecin :mad: , takie jest moje zdanie i go nie zmienię , uważąm że artech powinien zmienić miejsce zlotu :???:

Astronauta, zezwolenie można kupić w niektórych sklepach wędkarskich w Szczecinie. Można iść na pocztę i zrobić przekaz(nawet w sobotę), można iść do banku i zrobić przekaz.

Koło Bielinka jest możliwość połowienia na "dzikiej" Odrze, nieuregulowanej tak jak od Gryfina w dół. Sam jeszcze nie łowiłem z główek - a na żywo widziałem je dopiero w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak pozatym to organizator zlotu powinien pomyśleć o miejscu spotkania , takim aby był dogodny dla większości ....czyli odcinek rzeki gospodarowany przez PZW Szczecin
Po pierwsze to nie zlot, po drugie to tylko dla Ciebie miejsce spotkania jest niedogodne, a po trzecie ASTRONAUTA123, z księżyca się urwałeś ? :mrgreen::twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie pisze ... i potwierdzam Jacka ;)

Potwierdzam potwierdzenie. Zabieram Patryka i ewentualnie Ziutę, jeżeli będzie jechał. Myślę że będziemy na miejscu między 7 a 8, jak się robi jasno, bo za długo nie będziemy pewnie siedzieć, 12-13 ja będę musiał się zwijać. Sobi jedzie?

A co wymagań wobec "organizatora zlotu" - artech, nie zapomnij o kanapkach dla wszystkich, pieczonym prosiaku, orkiestrze dętej, no i trzeba rozwiesić baloniki na krzakach hahaha ;)

edit: Aha, jak ktoś wyłowi Team Dragona 3-14 z doczepioną Team Daiwą, to moje i ma mi oddać! Topiłem się kilka główek w dół rzeki od zaznaczonego miejsca spotkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakoś tam się udało połowić ale rewelacji nie było. U mnie szczupły 51 cm.

4f159585f5be3d58m.jpg

Najważniejsze że pogoda dopisała, humory i dobre towarzystwo.

Resztę jak było niech dopiszą obecni tam :mrgreen:

A uczestnikom jak również organizatorowi wielkie dzięki :wink:

Dobrze że organizator wywiązał się i było ognicho, grill i super jedzenie i cała moc atrakcji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolegom za miłe, wesołe towarzystwo i oczywiście organizatorowi zlotu za kawał dobrze wykonanej roboty ;) Do tego pogoda dopisała, więc było świetnie.

Z rybami gorzej - 4 sandaczyki takie pod 40 cm i podcięty za bok mały sum - myślałem że mam na haku wielkiego sandała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, reszta jakoś nie kwapiła się do machania aparatem a poza tym nie było sukcesów. Żeby człowiek wiedział to by nagrywał filmy jak spinają się wielkie sztuki :mrgreen:

rafaZST, niby można np ze mną ale dlaczego ciepły kanał? Nie lepiej jakieś morskie albo PZW? Z resztą jak będzie dobra miejscówka to można wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogło by byc i morskie, ciepły może dla tego ze nigdy tam nie łowiłem ( jak wracałem ze spotkania to tam zajechałem). PZW już sie dla mnie skonczyło w tym roku a pozwolenia jedno dniowe troszke drogie w porównaniu do innych

w sobote chcem pojechc na ten ciepły kanał posedziec do niedzieli i zobaczyc co bedzie, tylko pogoda zeby dopisała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.