Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

gdzie wolnosc slowa?


Rekomendowane odpowiedzi

na słowa krytyki w swoją stronę reagujesz przydzielaniem ostrzeżenia.

Nie raz krytykowałem tutaj kilka osób i nigdy nie zdażyło mi sie dostać "krawat" za konstruktywną wymianę uwag. Dostaje czasem człowiek upomnienie ale za nieokazywanie szacunku wobec innych. A wulgaryzmy, o czym na własnej skórze sie przekonałem, zaliczają się do rozmiaru "krawata".

A Ty nie dostałeś za krytyke tylko za wdrażanie ziołolecznictwa na forum :twisted: .

Masz coś inteligentnego do powiedzenia zapraszamy do udzielania się w merytorycznych tematach. Pokaż na co Cię stać... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jedynie co mnie denerwuje to niestety,te warny,prosze adminów o wyrozumiałość,bo troche to jest przesadzone i nie dawać z błahego powodu warna gdyż jak wiadomo blokuje to możliwość pisania a tu jak się dostaje warna to odrazu 2 na raz.ciekawe czy za tą wypowiedz tez dostane warna:)bo juz tak raz miałem za udzielenie swojej opini :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy i może jeszcze nie wiem jakie panują tutaj zwyczaje ale mój temat o kupnie kołowrotka został zamknięty pomimo tego ze nie naruszyłem żadnego punktu regulaminu. Żadnej informacji dlaczego, pomimo pytań do admina i modera żadnej odpowiedzi. Czy tutaj tak się robi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie co mnie denerwuje to niestety,te warny,prosze adminów o wyrozumiałość,bo troche to jest przesadzone i nie dawać z błahego powodu warna gdyż jak wiadomo blokuje to możliwość pisania a tu jak się dostaje warna to odrazu 2 na raz.ciekawe czy za tą wypowiedz tez dostane warna:)bo juz tak raz miałem za udzielenie swojej opini

Ciepło, ciepło.... dobra kategoria ale jeszcze nie ten temat. Niemnie jak trafisz i poczytasz, później przypomnisz sobie jeszcze regulamin forum to wierzę, że kolejny raz nie zablokujesz sobie możliwości pisania.

jestem nowy i może jeszcze nie wiem jakie panują tutaj zwyczaje ale mój temat o kupnie kołowrotka został zamknięty pomimo tego ze nie naruszyłem żadnego punktu regulaminu. Żadnej informacji dlaczego, pomimo pytań do admina i modera żadnej odpowiedzi. Czy tutaj tak się robi :?:

To zapoznaj się dokładnie jeszcze raz z regulaminem forum bo prośba o to jest już na etapie rejestracji i to, że jesteś nowy nie ma znaczenia. Bo są tam wyaźne informacje gdzie szukać i jak prowadzić dyskusje oraz dodawać zapytania na tym forum. I na pewno w tym przypadku nie jest to dział ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapoznaj się dokładnie jeszcze raz z regulaminem forum bo prośba o to jest już na etapie rejestracji i to, że jesteś nowy nie ma znaczenia. Bo są tam wyaźne informacje gdzie szukać i jak prowadzić dyskusje oraz dodawać zapytania na tym forum. I na pewno w tym przypadku nie jest to dział ogłoszeń.

Ok, może i tak, ale to jest forum, chodzi mi o dyskusję na temat kołowrotka. Jeśli nie ten dział to się zazwyczaj przenosi temat i dyskusję prowadzi dalej a jeśli nie, to admin pisze koniec off topa i mamy wracać do tematu. Cały czas były rozmowy na temat małego kołowrotka więc na off top nikt nie zasłużył. Sądzę ze temat powinien zostać co najwyżej przeniesiony a nie zamknięty bez słowa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Jak w takim dziale jak Hyde Park admin moze powiedziec, ze posty sa nie na temat i je kasowac po tym jak ktos nieopatrznie pozwoli sobie polemizowac z jego zdaniem, ktore wyrazil w temacie??

Rozumiem, że to do mnie?

To że Hyde Park, to nie znaczy że ma być bajzel w tematach. Do tego dochodzi namawianie do czynów niezgodnych z prawem, obrażanie innych użytkowników- niezgodne z regulaminem. Faktycznie, mogłem od razu dać kilka ostrzeżeń a nie delikatnie naprowadzać na powrót do tematu :roll:

Sowieckie zwyczaje...

Drugi raz tego błędu nie popełnię. Ostatni raz użyłeś na forum tego typu sformułowania. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz tego błędu nie popełnię. Ostatni raz użyłeś na forum tego typu sformułowania. :???:

Sorry tomek1, ale właśnie zauważyłem, że jesteś najbardziej "ciętą" osobą z moderacji na dawanie warnów. Jeśli sformułowanie "sowieckie zywczaje" strasznie obraża Twoją osobę może czas dać sobie spokój z moderacją ? Może podam Ci definicję HP:

Hydepark - specjalny dział występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim.
Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany.

I jakoś nie widzę zapisu w regulaminie forum, że HP także jest "monitorowany". Nic do Ciebie nie mam ( nie wiem jak to napisać, żebyś nie poczuł się urażony i mnie nie zbanował), ale zachowujesz się troche jak dziecko, które dostało prawa moderacji na forum dla gimbusów, gdzie sztywno trzyma się reg i patrzy się kogo by tu.. Byłem administratorem dobrze znanego, dużego forum internetowego z liczbą userów 75k i zapewniam Cię, że nie robiłem takich akcji jak Ty. Oprócz kasowania topiców i straszeniu warnami masz możliwość edycji tematu, gdzie możesz skasować to co Cię razi z odpowiednią adnotacją. To samo tyczy się pisania postów w nie odpowiednim dziale. Można przenieść temat w dział odpowiedni a nie kasować. Dlatego nie wiem czy albo moderacji się niechce czy łatwiej skasować i dać warna. Oczywiście są przypadki gdzie warn jest uzasadniony ( sam też nie dawno takiego otrzymałem ) ale połowa ostrzeżeń jest śmieszna.

edit/// Jeszcze poszukałem w regulaminie coś na temat jak to ładnie określiłeś "namawianie do czynów niezgodnych z prawem" i nic nie znalazłem. Chyba, że Twój prywatny regulamin ma więcej zapisów to przepraszam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry tomek1, ale właśnie zauważyłem, że jesteś najbardziej "ciętą" osobą z moderacji na dawanie warnów.

W tym roku dałem może z 10 ostrzeżeń, więc raczej słabo jak na tyrana. :roll:

Jeśli sformułowanie "sowieckie zywczaje" strasznie obraża Twoją osobę może czas dać sobie spokój z moderacją ?
Jeszcze poszukałem w regulaminie coś na temat jak to ładnie określiłeś "namawianie do czynów niezgodnych z prawem" i nic nie znalazłem. Chyba, że Twój prywatny regulamin ma więcej zapisów to przepraszam

Jeżeli nie rozumiesz, że paserstwo jest przestępstwem to nie dziwię się, że nie rozumiesz dlaczego "sowieckie zwyczaje" są sformułowaniem obraźliwym.

Dla pewności też postarałem się dla Ciebie o definicję.

Paserstwo – zachowanie polegające na nabyciu rzeczy uzyskanej za pomocą czynu zabronionego (najczęściej kradzieży), lub udzieleniu innej osobie pomocy do jej zbycia, albo na przyjęciu tej rzeczy lub pomocy w jej ukryciu.

Paserstwo można popełnić umyślnie jak i nieumyślnie, zależnie od tego, czy paser wie o przestępnym pochodzeniu przedmiotu (paserstwo umyślne), czy też w konkretnym przypadku powinien i mógł takie pochodzenie rzeczy stwierdzić na podstawie towarzyszących okoliczności, np. podejrzanie niskiej ceny, sprzedaży bez dokumentów lub w niekompletnym stanie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Hyde Park, to nie znaczy że ma być bajzel w tematach.

Polecam zapoznanie się z definicją Hyde Park, którą podał technops,

Do tego dochodzi namawianie do czynów niezgodnych z prawem

Tomasz... naprawdę... proszę Cię...

Zapytałbym o uzasadnienie tej tezy ale z uwagi na to, że jest to oczywisty nonsens darujmy sobie.

Co w takim razie z tymi, co piszą, że kłusoli trzeba lać, wieszać za jaja, w siaty i dowody...(były tu dziesiątki podobnych pomysłów). Ktoś tu gdzieś kiedyś z dumą pisał nawet o swoim tatusiu, który pobił kłusownika i wrzucił go do wody.

Może jest to nawoływanie do popełnienia przestępstwa przeciwko życiu lub zdrowiu?

Faktycznie, mogłem od razu dać kilka ostrzeżeń a nie delikatnie naprowadzać na powrót do tematu

Dziękuję za łagodny wymiar kary.

Jacek1981 napisał/a:

Sowieckie zwyczaje...

Drugi raz tego błędu nie popełnię. Ostatni raz użyłeś na forum tego typu sformułowania.

No właśnie, wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie rozumiesz, że paserstwo jest przestępstwem to nie dziwię się, że nie rozumiesz dlaczego "sowieckie zwyczaje" są sformułowaniem obraźliwym.

Tomasz... mowa jest o namawianiu, mówiąc fachowo - podżeganiu a nie o tym, co jest przestępstwem a co nie. Jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.