Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak bylo dzisiaj na rybach?? Grudzień 2011.


Winko

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I tutaj bardzo wyraźnie widać jak los niesprawiedliwie obdarowuje umiejętnościami i szczęściem :smile:

freut mimo to przywracasz nadzieję, że są sandacze o "słusznych" wymiarach, tylko trzeba je namierzyć. Gratuluję wyników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sandaczy to dwa wziołem a cztery puściłem

Tutaj nie należy być szczerym - trza było pisać że wszystkie wypuściłeś a dwie samice osobiście zapłodniłeś :mrgreen::mrgreen::mrgreen: , Napewno już jesteś ten "zły". Ja składam gratulacje z przeżytych emocji w trakcie holu i życze więcej ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne sandały freut gratulacje a co do zabierania ryb to nic złego byle z umiarem i z głową nie popadajmy w skrajności ps. znam takich co nawet żabie nie przepuszczą a o okresach ochronnych nawet nie słyszeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freut, przepiękne rybska. Gratulacje tym bardziej szczere, że nie często się łowi takie smoki a tym bardziej w naszych wodach.

Dzisiaj pokusiłem się o wypad na rybki rozochocony tym co pokazał freut, ale niestety nie udało się tak ładnie połowić. Owszem coś tam siadało na gumy ale wszystko niewymiarki. Chyba w tym roku odpuszczam, czas nasmarować młynki, powycierać wędki i przezimować do następnego sezonu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wodach Spółdzielni Gryfino a co do stanu wody, całkiem znośny i przez cały dzień się podnosiło. Myślę, że teraz powinno być w Szczecinie coś koło stanu średniego czyli w okolicach 513

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wypad na kanał w połańcu ;woda super niska takiej jeszcze tam nie widziałem ;sama drobnica ;brzanki do 40 cm certki płotki ;jedno stuknięcie na ogonek nie do zacięcia ;metoda połowu feder przynęta pinki i biały robak ;ogólnie było ok tylko od południa zaczęło mocno wiać i padać trzeba było się zrywać do domu ;w niedzielę wpad nad wiśle do sandomierza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi, a w którym miejscu łowiłeś? Ja w ubiegłym tygodniu złowiłem kilka ładnych leszczy na przepływankę z zanętą magnum leszcz i pinka na haczyku 2 szt., ale w górze, blisko ogrodzenia elektrowni. Fakt, w kanale bardzo płytko. Pogoda była tragiczna, ale tam tak bardzo nie wieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczupak28 , masz jeszcze lepszą rzeke pod nosem, Wisła to jeszcze większe sandacze i sumy. Co ja mam powiedzieć? Mam tylko rzeke Warte w której naprawde ciężko złowić okazy :cry: Nie tak dawno z podkrakowskiej Wisły były na forum zdjecia i opisy pięknych sumów. W Warcie można o takich pomarzyć.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziara jakoś mi Wisła nie leży.... rzadko bywam nad Wisłą , na Wiśle trzeba mieć pewne miejscówki tam gdzie ryba bytuje , jak bym większość czasu poświęcił na Wisłe to pewnie bym wynalazł fajne miejscówki gdzie bytują drapieżniki.Ale mam swoje 2 rzeczki i teraz super żwirownie w okolicach Ujścia Solnego i to mi w zupełności starczy.mam nadzieje że następny sezon lipiec - pażdziernik bedzie obfity w szczupaki , może i sandacz jakiś podejdzie :mrgreen: . Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.