Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Team Dragon Silver Edition Pilk 2,40m 100-200g


112577

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na oku kupno wędki Team Dragon Silver Edition Pilk 2,40m 100-200g i do tego kołowrotek dragon rock hd 840i i z takim czymś chcę wyruszyć w bałtyk-co o tym sądzicie ?Albo doradzcie/pozdrawiam///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Wystarczy rozgraniczyć wraki/rowy reszta morza i szprotka/jig/pilk;)

Chyba że polecisz inny kij do pilka 100gr na 20m a inny do 120gr na głębokości 30m, inny do flauty a inny jak wieje;) aczkolwiek znam takich co Degą do 180gr 3,1 obskoczyli wraki ze szprotką, zatokę i resztę płytszego Bałtyku z pilkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

112577, Team Dragon Silver Edition Pilk 2,40m 100-200g nie należą do dobrych wędek.Było bardo dużo reklamacji na te kije [część szczytowa] pękały szczytówki.

Jeśli chcesz łowić we Władysławowie to musisz mieć dwa kije[ja posiadam 90-150gr-100-250gr]

Jak jest glada i nie ma dryfu a głębokość nie przekracza 65m to łowię na kija Larus 7' LINE wt:12-25lb jest to kij typowo do Jerków ale jak i na Bałtyku tak i w Norwegi sobie dobrze radzi,w norwegi największy wyholowany dorsz to 16kg.

Natomiast gdy wieje i dryf jest szybszy a głębokość przekracza 50m to kij musi być bardziej wytrzymały[polecam MIKADO UV dł. 240m-270m] cena dobra i kij naprawdę wytrzymały,są nadal dostępne w sklepach[największy dorsz na tego kija to +20kg] z pewnością są też lepsze wędki które można kupić w naszych sklepach,ale po co mamy przepłacać jeśli te są wystarczające i w cenie do 200pln :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikado UV poskładał gość stojący obok na kutrze, kijaszek strzelił w okolicy łączenia.

Co prawda na zaczepie ale nie próbował rwać plecionki a jedynie odstrzelić pilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam mam na oku kupno wędki Team Dragon Silver Edition Pilk 2,40m 100-200g i do tego kołowrotek dragon rock hd 840i i z takim czymś chcę wyruszyć w bałtyk-co o tym sądzicie ?Albo doradzcie/pozdrawiam///

Kołowrotek Rock jest dobry i nie tak drogi. Widziałem już sporo tych kołowrotków u sumiarzy na Wiśle. Pewnie i w Bałtyku się sprawdzi.

Seria wędzisk Team Dragon od wielu lat ma bardzo dobrą ocenę i cieszy się wzięciem. Myślę, że jakość i wartość użytkowa jest znacznie lepsza, niż sugeruje to cena.

Zaskakujące jest to, co pisze Słowik. Ja mam dużą rezerwę do wędkarza, który przynosi pękniętą szczytówkę nowego kija i mówi, że pękła pod rybą albo tak po prostu - wzięła się i pękła, panie.

Sam zniszczyłem już 3 wędziska/szczytówki: szarpiąc się z plecionką obciąłem górną przelotkę, uderzyłem o zarośla i wkrótce pękła pod obciążeniem, w bagażniku obciąłem klapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.