Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ankieta - postawy proekologiczne


Lenard

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy, szanowni admini, moderatorzy!

Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Proszę wypełnijcie moją ankietę na temat postaw proekologicznych, formach wypoczynku i reakcji emocjonalnych. Ankieta jest przeznaczona dla wędkarzy i osób które nie podzielają naszego miłego hobby. Badanie jest anonimowe a wyniki posłużą mi do pracy dyplomowej. Celem badania jest stwierdzenie czy m. in. emocje takie jak wstręt do patroszenia ryb, postawy proekologiczne, aktywne formy wypoczynku wpływają na zabieranie przez wędkarzy ryb z łowiska. Prosiłbym o szczere i prawdziwe odpowiedzi.

link do ankiety:

http://www.ankietka.pl/ankieta/75406/postawy-proekologiczne-a-reakcje-emocjonalne-u-osob-preferujacych-rozne-formy-wypoczynku.html

z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Właśnie poszło;

Przyznaje niezłe są niektóre pytania

"Przyjaciel częstuje cię czekoladą w kształcie psiej kupy."

"Idziesz boso po chodniku i następujesz na dżdżownicę. "

Dziwię się, tylko że zabrakło pytań na temat

np. Spożycia alkoholu wśród wędkarzy, Sprzątania stanowiska po kimś, Nabijania rybki na hak podczas zbrojenia żywca itd..

Przypomina mi się jak dawno temu chcieli mnie zwerbować do szkoły podchorążych

, przed badaniem u psychologa była bardzo długa ankieta w której często pojawiało się pytanie na temat krwi; typu "Czy podnieca cię widok krwi" , Czy nie przeszkadza ci zapach krwi. itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że niektóre pytania na temat emocji wstrętu mogą dziwnie wyglądać ale to tylko dla tego, że są przetłumaczone z ang. na nasz język. Aby pytania zachowały swoje pierwotne znaczenie nie mogłem ich w żaden sposób zmienić np. stylistycznie.

A czy oryginalne pytania układało dziecko to tego nie wiem ale, że występują one w literaturze psychologicznej więc śmiem twierdzić, że robił to ktoś z głową:)

Wszystkim którzy już wypełnili ankietę bardzo dziękuje a osoby które tego jeszcze nie zrobiły gorąco namawiam:)

Wyniki ankiety oczywiście umieszczę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby pytania zachowały swoje pierwotne znaczenie nie mogłem ich w żaden sposób zmienić np. stylistycznie.

Chcesz mi powiedzieć, że nie można było napisać ich poprawnie po polsku ??

"Nigdy nie pozwalam, by żadna część mojego ciała dotknęła sedesu, gdy korzystam z toalet publicznych."

"Nigdy nie pozwalam, by którakolwiek z części mojego ciała dotknęła sedesu, gdy korzystam z toalet publicznych" Zmiany sensu tu nie widzę a poprawniej jest na pewno.

Nie piszę swoich uwag, ot tak aby Ciebie ośmieszyć. Piszę to abyś mógł poprawić to zanim swoją pracę skończysz i przedstawisz do oceny.

Literatury i poezji też nie tłumaczy się co do słowa, tylko tak aby było to poprawne w języku na, który jest tłumaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę swoich uwag, ot tak aby Ciebie ośmieszyć. Piszę to abyś mógł poprawić to zanim swoją pracę skończysz i przedstawisz do oceny.

dzięki, będę miał to na względzie, tym bardziej, że nie jesteś jedyną osobą która zwraca mi na to uwagę.

a pytania do ankiety mam rzecz jasna zatwierdzone przez promotora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.