Skocz do zawartości
tokarex pontony

Żagań Glinianka - wyrobisko


jareksm2

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje info na temat tego łowiska, bowiem zainteresował mnie pewien artykuł http://www.ww.media.pl/?page=PArticleViewer&nid=1652

Szczególnie interesuje mnie możliwości kilkudniowej zasiadki w okresie letnio - jesiennym. Czy w ogóle istnieje możliwość nocnych połowów? Jak z bezpieczeństwem i możliwością dojazdu autem nad wodę.

Z góry dzięki za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Witaj kolego,znam dość dobrze to łowisko.Jeżeli chodzi o dojazd to jest możliwość dojazdu pod sam brzeg zbiornika i zaparkowanie tam auta nie powinno być problemem natomiast co do kilkudniowej zasiadki z połowami nocnymi to niewiem dokładnie jakie są warunki ale w niedziele mam zebranie to się dowiem co i jak.Powiem ci że z mojich obserwacji to zbiornik ma strasznie zakrzaczone dno i nie tródno jest o zaczep,trzeba sprawdzić jakis odcinek i tam poprostu łowić.Jakcoś jeszcze chcesz wiedzieć to pisz ,to się wypytamw niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlo, dzięki za info, a jak z presją wędkarską w lecie? Zbiornik mocno oblegany? Pytam z racji doświadczenia na moich łowiskach gdzie na ujściu nysy od wiosny jest pełen biwak, a miejscówki okupowane non-stop.

Pisze dlatego, ze to ciekawy zbiornik (sam osobiście łowię na żwirowni) ale dość daleko ode mnie. Lepiej się wszystkie dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik jest oblegany przez tubylców,gdyż leży przy osiedlu domków jednorodzinnych i w sumie zawsze ktoś tam siedzi,ale ze znalezieniem miejsca nie powininieneś mieć problemu.Jeżeli chcwsz odwiedzić Żagań to polecę ci także żwirownie Gryżyce ,to skupisko 6 wyrobisk z których 3 są łowiskami specjalnymi naszego koła a 3 są ogólnodostępne

http://www.google.pl/search?q=gry%C5%BCyce+%C5%BCaga%C5%84&hl=pl&client=opera&hs=DRl&rls=pl&channel=suggest&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=g_wkT4zZGMb4sga3sZGlBw&ved=0CF0QsAQ&biw=1110&bih=536.A najaką rybę się nastawiasz????

g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najaką rybę się nastawiasz????
przede wszystkim bialoryb - metoda DS lub odleglościówka.

Na nocką - może żywiec lub "nieboszczyk" :mrgreen: z gruntu na sandała. Rybek, nie zabieram (bo i tak jest ich mało) - no chyba ze kilka płoci schrupać na miejscu.

Czy jest szansa na węgorza?

Ps. macie fajne łowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam forumowiczów ;) chciałbym się dowiedzieć czy ktoś aktualnie wędkuje na starej cegielni.Ogólnie czy ze względu na ilość wody jest sens wybierać się na zasiadkę weekendową czy lepiej sobie odpuścić.Mam zamiar zrobić weekendowy wypad na rybki i w sumie nie wiem czy jechać na cegielnię czy odwiedzić gryżyce :/ pomóżcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.