Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Nowy salon wędkarski we wrocławiu ?


cinek1979

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

Info dla Wrocka.

We Wrocławiu otwiera sie nowy sklep wędkarski - duży.

Poza krokodylem nie ma chyba innych tak dużych.

Na razie w necie strony nei mają, nic nie znalazłem, otwarcie 28 marzec (reklama w radio).

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co dziś było otwarcie..

Czekali dokładnie do 10 żeby wpuścić czekające "bydło"

Pierwsze wrażenie ? nic specjalnego. Wielkością równy lub mniejszy krokodylowi. Pracuje tam też połowa załogi z tego sklepu. To chyba druga filia krokodyla bo ceny również nie zaskoczyły. Niby taniej ale o te 1zł a czasami cena w innym sklepie to 7zl podpórka a u nich 6.90. Więc tanie chwyty -dobrze wybadali rynek. Karty zniżkowe takie same jak w krokodylu tylko inne logo.

Sklep bardziej dla ludzi z kasą- 'wyczynowców'

Myśle, że to ten sam właściciel albo silnie powiązany by zmonopolizować rynek. za duże podobieństwo. I nazwa.. oczywiście nad ranem nie kupimy świeżych robaków bo otwarte max do 20 chyba w soboty.

Idzcie sami się przekonać, nie zniechęcam. :???::???:

ale żeby zaraz " Europejskie Centrum Wędkarstwa " he, he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Nie jest aż tak źle z tym nowym sklepem, ceny raczej na normalnym poziomie, z Krokodylem to ma wspólne tylko to, że przeszła tam połowa obsługi. Co do ilości oferowanego sprzętu to mają jeszcze trochę mało, ale z dnia na dzień sprzętu przybywa. Wszystko w zasięgu ręki, można spokojnie obejrzeć, pomacać :))

Pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jak dla mnie Krokodyl wyrobił sobie na tyle dobrą opinię że nie szukam lepszych sklepów. Jeśli chodzi o ceny... tak wielkie sklepy ceny myślę że mają zbliżone. To tak jak porównywanie kerfura tesko czy oszoł. Jedno taniej drugie drożej, i niekoniecznie to jest tak że na jedno daje się super cenę żeby zedrzeć na drugim, czynników cenotwórczych jest na tyle wiele że sklepy różnie sobie z nimi radzą. Plus karty członkowskie mam 4 procent zawsze coś. No i głównie obsługa na dziale karpiowym mam 100% pewność dobrej rady... jeśli chodzi o dział muchowy, niestety kuleje. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Ja jestem bardzo zadowolony z tego sklepu. Bardzo zaplusowali w moich oczach gdy kupowałem okularki na ryby i sprzedawca mi powiedział wprost, że w pewnym przedziale cenowym niema sensu przepłacać, tylko wybrać kolor szkieł, te które się podobają i tyle, a mógł wciskać droższe. Dodatkowo zawsze jak kupuje gumy to mogę wejść za ladę dostaje tackę i mam okazje pomacać i wybrać sam co chce. Jeżeli o grubszy sprzęt chodzi to kupiłem wędkę, którą musiałem zareklamować w niecały tydz po zakupie. Sprzęt mi wymienili od ręki nawet nie żądając dowodu zakupu. Miłym dodatkiem jest gazetka wysyłana pocztą z promocjami ;) no i z racji, że często robię zakupy w towarzystwie dziewczyny to nawet choinkę zapachową do auta dostała w gratisie za to ze wspiera mnie w tym wspaniałym hobby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... na pewno piszemy o tym samym sklepie? Nigdy nic pocztą nie dostałem, a od samego początku mam w tym sklepie kartę zniżkową i czasami nawet sms-a mi przyślą, że zapraszają, ale o promocjach jakoś nie informowali :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fishing 24 na Legnickiej, także o tym samym. Jeżeli o gazetkę chodzi to może ma to związek z adresem zamieszkania, studiuje we Wrocalwiu, a mieszkam poza miastem. No i samą gazetkę otrzymałem może 3 razy a kartę również mam od początku. Widać mały nacisk na to, albo był to tylko eksperymentalny strzał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.