Skocz do zawartości
tokarex pontony

Konger World Champion Tango 270


Domino

Rekomendowane odpowiedzi

Konger World Champion Tango 270

Specyfikacja techniczna:

producent: Konger

model: Worl Champion Tango

długość wędziska: 2.7 m

ciężar wyrzutu: 1-10g lub 2-6lb

przeznaczenie: lekki spinning typowo okoniowy

Sprzęt posiadam od i jak często używam:

Sprzęt ten posiadam od 2005 lub 2006 roku. Jest eksploatowany bardzo często wielogodzinne połowy z tą wędko w ręku spędziłem.

Podoba mi się w nim to, że... czyli + :

-rewelacyjna akcja szczytowa

-bez problemu można rozróżnic branie od zaczepu czy szorowania przynęty o dno

-ładnie wykonany uchwyt na kołowrotek - nie ma luzów

-kiedy wędka jest mokra nie ślizga się w ręku

-prowadzenie ryby wedłóg swojego uznania

Nie podoba mi się w nim to, że... czyli - :

-jakość częsci szczytowej ( po długim czasie użytkowania zmęczony material odrywa się w włóknach)

-przelotki po dłuższym czasie użytkowania wyginają sie

-za tą cenę nie powinno być tak poważnych wad

Od momentu posiadania działa bez zarzutu:

Nie

Sprzęt był dawany do naprawy:

Tak

A dokładnie wymieniana byla część szczytowa ze względu na odrywające się włókna przy szczytowej przelotce (szczęście że dziadek miał ten sam model wędki na gwarancji kiedy u mnie już się skończyła, nastąpiła wymiana części szczytowej)

Gdybym teraz miał kupować inny sprzęt, wybrałbym inny model:

Jeżeli chodzi o spinningi typowo okoniowe to ciężko jest o spinning tej klasy w tej cenie. Faktycznie były problemy ale tym razem bym się jeszcze raz zastanowił zanim bym kupil ten spinning.

Używam w komplecie z:

Kołowrotek DAM Quick SEL 230 -niezniszczalny kołowrotek mam go około 10 lat kupiony na pchlim targu w Morągowie

Żyłka - jeziora 0.16 Wisła 0.18 typowo spinningowe a tanie :]

Inne ewentualne dodatkowe uwagi, wyjaśnienia:

Jedna z lepszych wędek typowo okoniowych w stajni kongera. Nie boi się sandacza, czy szczupaczka. Jest to rewelacyjna wędka do łowienia na boczny trok(inna nazwa szurańca lub paprocha). Wyczuwa się każde wzniesienie czy spadek dna. Jedyne czego ta wędka nie lubi to woblerków których nie da się prowadzic, kontrolować ze względu na bardzo miękki czubek, oraz blach w szczególności większych mepsów które stawiają większy opór w wodzie niż blachy innych firm;/ Jest to równiez kij służący do dalekich rzutów co jest wielkim plusem, można także wykonać precyzyjne rzuty w wyznaczone miejsca.

Zdjęcia - podać nazwe wędki wujkowi google :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Miałem dokładnie taki sam problem z tą wędką. Mianowice podczas łowienia rozczepiły się włókna w części szczytowej. Oddałem do serwisu. Nie uznali reklamacji. Musiałem zapłacić 50 zł ;///. Dodatkowo wędka jest krótsza o kilka cm. Ogólnie nie polecam, natomiast z resztą testu zgadzam się. Ma wyjątkową akcję czuć kazde puknięcie, wyholowałem na nią sporo pięknych ryb w tym nawet kilka brzan powyżej 70 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.