Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Zaporowy Murowaniec


CAROL

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam :!:

W tej chwili co do metody to grunt i spławik.A co do rybek to teraz biorą płotki ładne wzdręgi i trafia się karpik. W sobotę i w niedzielę prawdziwe oblężenie więc ryba bierze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzisiaj na zbiorniku cieniutko przez 5 godzin dwa delikatne brania.

Jak na sobotę nawet wędkarzy było mało, przy tamie pustki.

0f1f46f5cda13b50med.jpg

UWAGA

Na Czas Zawodów o Puchar Aleksandra Wieczorka w dniach od 28.04.2012 od godziny 18.00 do 29.04.2012 r do godziny 16.00 zbiornik Murowaniec jest zamknięty. Szczegółowe informacje na temat zawodów oraz minutowy program zawodów dostępne są na stronie Kapitanatu Sportowego http://www.2868.pzw.org.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Od tego roku dojazd do lini brzegowej został ograniczony ponieważ powstały ścieżki rowerowe.Samochodem nie wjedzie się od strony stanicy.Po stronie stanicy dojedzie się tylko w miejscu w którym można wodować łodzie i resztę drogi pieszo+graty.

Od lasu można wjechać na wał (groble) jedynie od strony tamy i dojechać wałem aż do zatoczki.

Na pozostałych ścieżkach są zakazy

e3caba316b5981b8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Co do zakazu wjazdu kolega ma 100%racji ,siedzielismy od piątku do niedzieli wieczór,policja była codziennie i sypała mandaty ,co do rybek to bez rewelacji jedynie z gruntu Linek 33cm,i dwa leszczyki podobnych wymiarów ,z łódek połapali kilka sandaczy,ludzi od groma zero wolnego miejsca

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam.Zerknij na mapkę wyżej zaznaczyłem tam miejscę gdzie można dojechać samochodem do wody .A co do drapíeżników najlepsze efekty są z łodzi,musisz liczyć się z tym że nie znajdziesz wolnego miejsca (dobrego)sezon urlopowy i trochę dużo wędkarzy.POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 year later...
  • 4 years later...

Odkopię troszkę temat, bo od dawna nie wędkowałem ale pomyślałem, że może troszkę wróciłbym do hobby. 
Lubiłem czasami zajechać na Murowaniec ale wiem, że są tam teraz nowe ograniczenia w dojeździe. 

Czy mógłby ktoś na wklejone przeze mnie zdjęcie (lub własny screen) zaznaczyć na zielono gdzie wolno dojechać i np na niebiesko w którym miejscu są jakieś parkingi lub miejsca na zostawienie auta ? Chodzi mi głównie o stronę "od lasu", przeciwną jak strona "od plaży" 

 

murowaniec2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.