Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowisko Karton -420- , Tychy-Czułów


Thomas1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mianowicie chciałbym zaczerpnąć informacji na temat tego łowiska.

Byłem dziś tam odwiedzić je, obejrzeć jak to wygląda, zero lodu, idealna tafla. Paru wędkarzy, chyba z 4.

A mianowicie, czy ktoś już w tym roku łowił na tym łowisku, jaka jest głębokość tego łowiska, co można napotkać w nim.

Chciałbym się dowiedzieć, ponieważ chce zaatakować je przed J. Paprocańskim, bo tam jeszcze jest dość gruba warstwa lodu :(..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

No tak Zapadlisko jest chwalone przez wędkarzy :). Ale jest ono dalej zamarznięte :(. A ja chciałbym już połowić, więc Karton i połowa Ochotki jest dobrym kąskiem. Tak więc ma ktoś jeszcze jakieś opinie o Kartonie, bądź Ochotce :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dziś się wybrałem na ryby. Pierwszy raz w tym roku. Pogoda za ciekawa nie była, ale mówie no cóż kupiłem robale, zanęte to chociaż na 2 godiznki. Wybrałem się z wujkiem, on na odległościówke, mi się tym bawić nie chciało a miałęm przygotowaną wędkę do gruntu, to uznałem że tym sposobem będe łowił. Ale ani mi ani tym bardziej wujkowi nic a nic nie brało. Żadnej akcji braniowej, czy chociaż skubnięcia przynęty :(. Ale przynajmniej coś czasu spędziliśmy na rybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dosłownie nic ? Ostatni wypad na ryby na Karton wspominam bardzo dobrze. Bylo to jesienią i karpie brały jak głupie. Jesienią zarybili karpikami takimi po 35 cm Karton i ochotkę. Na ochotce to mogę poświadczyć, że dość ładne szczupaki tam pływają ;), a zapadlisko to kojarzy mi się tylko z linami. Przez cały rok złapałem tam bardzo dużo linów, kilka karasi, płoci i jednego karpia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co słychać na czułowie? Bierze coś, mocno oblężony?

W najbliższych dniach rozpoczynam sezon wypadem na Czułów, konkretnie na zapadlisko.

Co do pytań kolegi wyżej, to wszystkie trzy łowiska są dosyć głębokie. Nie wiem na ile, natomiast już przy brzegu wody jest po pas czasem.

W ubiegłym roku na ochotce trafiłem węgorza na pinkę, karpia, i kilka okoni na żywca. Nie zabrakło także sumika karłowatego.

Karton zaś to same zaczepy :/

Słyszał ktoś o amurach z zapadliska? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Nie umiesz się już doczekać przejeżdżałem tam wczoraj ale dojazd jest prawie nie możliwy takie bagno chyba że wież jak wjechać tam między domami.

Trochę pozwiedzałem i nie znalazłem jeszcze łowiska na którym puścił lód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, doczekać się ciężko, a składki już popłacone :) A dojazd przez zabudowania jest łatwy, należy skręcić zaraz za przystankiem autobusowym jedziesz w zasadzie 70m prosto i kręcisz w lewo między drzewa, a potem po tej drodze betonowej ;-)

Miałem już nadzieję bo zapowiadają dobrą pogodę na ten tydzień, ale chyba wyląduje na wiśle w Bieruniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Byłem jakoś w marcu i rzeczywiście zapadlisko w całości zamarznięte, natomiast na ochotce i kartonie grama lodu. Sporo ludzi było i wszyscy na kartonie, jedynie ja sam na ochotce. Niestety wszystkich przegoniła nagła zmiana pogody :P

Był ktoś z Was w ostatnim czasie? Bierze coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.