Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Muzyka


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

w sobotę żona zaprosiła ( zaciągnęła 😠) mnie na koncert swingujące święta , jak kto lubi klimaty blues brothers , ( będzie bardzo zadowolony ) sekcja dęta na żywo i jeszcze jedno , film pt Gremliny i wykonanie standartu chyba Sinatry " New York New York" mimo tego że lubię ciężkie brzmienie to jak bym miał marynarkę to bym nią machał 😁 cała impreza nazywała się Sławek Uniatowski i uniwersytet Chopina big band naprawdę polecam świąteczne klimaty bardzo rozrywkowe i luźne spędzenie wieczoru z MUZYKĄ na żywo p.s. Jeżdżą po całej Polsce

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 15.12.2006 o 22:01, Kleniu napisał:

...jak widać pod nickiem mam zdjęcie Dave'a Gahana. A jak Dave Gahan to nic innego jak DEPECHE MODE !! ...poza tym lubię Queen, Metallica, a z Polskich to Kombii i Lady Pank

Swietne zespoly dodane ale ja bym dodala jeszcze cos nowego - skirllexa i bass astral x igo. Swietne zespoly z ogromnym potencjalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

A ja dalej swoje 😜 - zespół ostatnio trochę namieszał teledyskiem promującym nową płytę , w teraz rock jest ciekawy artykuł o Rammstein , jutro o 11 stej premiera kolejnego teledysku p.t. Radio , ponoć klimaty Krawdwerk , ps ponoć zostały jeszcze pojedyncze bilety na lipcowy koncert w Chorzowie

IMG_20190425_142103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

No dobra właśnie wracamy , na gorąco krótki komentarz , byłem po raz piąty na Rammstein ale to co się działo w Chorzowie to normalnie Dupę urywało , zmieniła się scena i oprawa , większy wykop mimo tego że siedziałem na trybunach , początek mało spektakularny ( mało ognia 👿) grali kawałki z nowej płyty na przemian że starymi , no i te stare kawałki dawały rade , " du hast"  " ich will "  apogeum było na "pussy " gdzie wszyscy na płycie byli oblani pianą z konfetti , mega wydarzenie , pełna profeska polecam bo na przyszło roczny koncert w Warszawie niewiele biletów zostało , p.s. ludzi od groma dużo Niemców Rosjan Ukraińców , wszyscy mili i uśmiechnięci , drugie p.s. pozdrawiam obsługę MOP wysoka Orlen , takich tłumów jeszcze tam nie widziałem chyba wszyscy z koncertu się tam zatrzymali 

SAVE_20190725_014923.jpg

SAVE_20190725_014932.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Od żony na gwiazdkę dostałem bilet na Clan od Xymox , stara nowo falowa kapela , jak ktoś lubi New Order, Sisters od Mercy , to te klimaty , dwie godziny energetycznych dźwięków , dużo ostrej elektroniki i ponury głos wokalisty , po fabryczna hala A2 też dała klimat . ps po raz pierwszy nie zawyżałem średniej wieku 😜 polecam , a w lipcu znowu RAMMSTEIN 👿👿👿

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W ostatnim czasie słucham dość sporo jazzu. Szczególnie, ze mam pracę umysłową tak wiec jeśli jest to jakaś mocna muzyka to nie jestem w stanie się skupić. W przypadku jazzu moge bardziej się zorganizować i robota jakoś lepiej mi idzie.

Ogólnie zastanawiałem sie nad grą na perkusji. Zawsze chciałem sie nauczyć grać ale nigdy jakoś nie miałem możliwości, obecnie już te możliwości mam tylko czy w wieku 30 lat jest sens sie w to bawić? Czy ktoś uczył się gry w takim wieku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kriksos napisał:

Ogólnie zastanawiałem sie nad grą na perkusji. Zawsze chciałem sie nauczyć grać ale nigdy jakoś nie miałem możliwości, obecnie już te możliwości mam tylko czy w wieku 30 lat jest sens sie w to bawić? Czy ktoś uczył się gry w takim wieku? 

Mój brat ma 35 lat i zaczął się uczyć gry na perkusji chyba dwa lata temu. Pewnie nie jest wirtuozem, ale ma frajdę on i jego synek, który też młóci po bębnach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.